Seriály a filmy

1. října 2013 15:50

Markéta Zídková

Cesty domů: Simona přistihla Juraje s Ivanou!

Ivana rozehraje další ze svých mnoha intrik – dvojnásobně poníží Simonu. Proč? "Protože můžu," vysvětlí Jurajovi v dalším díle Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Takováhle mrcha se hned jen tak nevidí. Člověk, kterému dělá dobře, když může ponižovat druhé, když se před ním budou třást a plazit po kolenou. Seznamte se, Ivana Pánková – momentálně největší potvora seriálu Cesty domů.

Linda Rybová tuhle kombinaci Machiavelliho a Stalina v sukních hraje fakt výborně. Tak přesvědčivě, že se člověku otevírá kudla v kapse, i když ví, že je to jen televizní příběh.

V dalším díle Cest domů si bude zahrávat se Simonou i Hynkem a dokonale to navlíkne tak, aby ji Simona našla v intimní situaci s Jurajem.

To ale nebude jediný vypjatý moment dalšího dílu.

Pěkně horko bude v rodině Duškových. Veronika bude prosit Dalibora o odpuštění a už už to bude vypadat, že se vrátí, ale Dalibor jí přizná, co se stalo na vojně – tedy přizná jí skoro všechno, Veronika si domyslí zbytek a v pláči uteče. Kam půjde? Hynka už má taky plné zuby, tak to aby si pomalu začala hledat někoho jiného. Kdo by to tak v našem Hradišti mohl být?

Konečně se dozvíme, jak moc špatně na tom je Alena Brázdová, ta se ale rozhdola pro dráhu Matky Terezy a v zájmu vyššího dobra? lásky? se stará především o Jarynovo duševní pohodlíčko.

Tady se podívejte na ukázku:

Tak to se máme fakt na co těšit. Už tuto středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.