Seriály a filmy

29. září 2013 21:53

Markéta Zídková

Těšte se! Rudolf Bernát se vrací do Cest domů

Patříte k těm, kterým už se stýskalo po Rudolfovi Bernátovi a Petru Kosíkovi? Tak se dočkáte! Už v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Hlavy obou rodů, kolem kterým se odehrávaly hlavní zápletky Cest domů, jsou konečně zpět na scéně. I když zatím jen na skok.

Rudolf přichází k soudu, který projednává jeho rok starou jízdu s alkoholem za volantem. Pamatujete, tehdy se Rudolf bohužel připletl do závodu slepých jezdců, tedy partičky kluků kolem Remka Sokola, kteří nevěděli, co by roupama vyvedli.

Rozmazelní synáčkové z prachatých rodin si tu dokazovali odvahu jízdou před vlakem přes přejezd (tehdy zahynula jedna dívka), tu najížděli proti zdi (tehdy srazili Vejnara). Anebo jezdili bez světel v prostředku silnice. A při poslední takové akcičce to odnesl Rudolf, který, pravda, řídil opilý.

V pondělí se tedy jeho kauza opět otevře, podpořit ho přijde dcera Vendy, zeť Honza Mašek i dávný přítel Petr Kosík.

Sledujte Cesty domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Ukáže se že, Rudolf pěkně pije krev soudci Juraji Semerádovi, protože mu kdysi svedl ženu, která pak Juraje opustila. To proto teď Rudolf dostal deset let natvrdo za to, že na sebe vzal pomoc při umírání své ženy Lídy (prášky jí ve skutečnosti dal Petr Kosík, ale Rudolf to vzal na sebe).

Tady se podívejte na ukázku z pondělních Cest domů:

Na co dalšího se můžete tedy těšit?

Konečně odhalíme tajemství, které trápí Dalibora Duška – tedy zjistí ho Hynek Kenigr a my s ním. Daliborova žena Veronika začíná litovat, že odešla za Hynkem.

Ukazuje se, že Alena Brázdová je snad ještě vážněji nemocná než její nový přítel Jaryn Kenigr. Ten se ze své nemoci nejprve zhroutí, ale za chvíli se zas dokáže postavit na nohy.

Sledujte Cesty domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.