Seriály a filmy

23. dubna 2013 22:01

Markéta Zídková

Cesty domů: Unesli Marečka Janáka!

Tuto středu se můžeme v Cestách domů těšit na pěkné drama. Hrdinou dne bude Dan Pánek.

Honza Mašek, biologický otec Dana Pánka, si konečně udělá čas na svého syna. Že bylo na čase! Dan se opět zmítá v pěkném průšvihu a má pocit, že všechno je špatně. Ale šťastná náhoda zasáhne – když je Honza u Dana, dozví se, že Mareček Janák byl unesen, a Dan ví, jak pomoci. Zase může mít pocit, že je někomu užitečný!

Na co ještě se můžete těšit v dalším díle Cest domů?

Valerie je nešťastná z toho, že se Dan nechal Markem vyprovokovat a zaútočil na něj. O Marka pečuje, Dana nechce ani vidět. A Marek kuje železo, dokud to jde. Zveličuje svá zranění, působí Valerii na city. Pomáhá mu v tom Kristián, který Valerii vyčítá, že je špatná manželka, že pošpinila jméno Černých. Valerii stačí málo a její nově nabyté sebevědomí se úplně rozplyne. Oba Černí ji zpracují a z ní se opět stává poslušná puťka.

Podívejte se na ochutnávku dalšího dílu Cest domů ZDE:

Vendy dotáhne do ordinace nemocného Frantu Žábu, který tam zkolabuje. Rudolf s Petrem ho okamžitě nechají převézt na kardiochirurgii. Vencl s Ríšou domlouvají operaci. Rudolf je varuje, Frantův stav není stabilizovaný, hrozí komplikace. Oni ho ale neposlechnou a Frantu přesto operují. Na sále nastane krize, Rudolf se tam vnutí a udělá riskantní zákrok, kterým Frantovi zachrání život. Po celé nemocnici se o ničem jiném nemluví, docent je za hrdinu.

Rudolfův hrdinský zákrok má vliv i na Petra. Kdyby Rudolf zrovna nebyl v ordinaci, Petr by si s Žábou neporadil. Petr si opět uvědomuje, jaký je to paradox. Rudolf je mnohem lepší doktor a půjde do vězení místo něj. Petr se Rudolfa snaží přesvědčit, že se nechá zavřít on. Rudolf o tom ale nechce ani slyšet. Petr mu nic nedluží, platí to, na čem se domluvili u Lídina hrobu.

Nenechte si Cesty ujít ve středu 24. dubna ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.