Seriály a filmy

16. dubna 2013 21:06

Markéta Zídková

Cesty domů: Vendy, dej si pozor! Kolem Šimona se motá nová ženská

Tak pozor. Tohle vypadá nebezpečně. Chcete vědět, kdo je ta kráska, co se objeví v dalším díle Cest domů? Pak se podívejte už teď na naši ukázku. V plné síle si novou krasotinku otestujte ve středu večer ve 20.15 na Prima family.

Že si tahle vyzývavá žena ale vybrala správný okamžik. Rozvodové papíry Vendy sice vykoupala v řece při záchraně Soudka, ale rozvod Šimon ani Vendy zatím nesmetli ze stolu. A rozhodně to nevypadá, že by Šimon chtěl Vendy odpustit.

Co naše nová neznámá asi chce? A má šanci u Šimona uspět? Anebo je to jen stará známá, která zaskočila na návštěvu? Ale copak existují staré známé, které by jen tak zaskočily na návštěvu, aniž by chtěly něco víc? Už vás nebudeme napínat, jde se na věc, tady se dovíte víc:

Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Prima family.

Unikl vám minulý díl? Najdete ho zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.