Seriály a filmy

4. května 2013 14:00

Markéta Zídková

Drsňák z Cest domů Filip Blažek se něžně staral o Fionku

Proč se tahle čivava jmenuje Fiona a komu patří? Dozvíte se v rozhovoru s Filipem Blažkem, představitelem Marka Černého v seriálu Cesty domů.

No řekli byste to do něho? Filip Blažek si na natáčení Cest domů přivezl čivavu Fionu a každou volnou chvíli, kdy zrovna netočil, trávil s ní. Okamžitě ji vyndal z hnědé cestovní tašky, ve které čivava čekala během jeho natáčení, a v její společnosti se připravoval na další záběry.

Na natáčení Cest domů bylo pěkné vedro, Filip dával Fionce pít vodu ze své dlaně a dělil se s ní o svačinu. Pejsek měl zpočátku kolem krku řemínek posázený růžovými kamínky, na něm přívěsek se svým jménem, pak malá parádnice běhala bez ozdoby.

Proč se pejsek jmenuje čivava a komu patří se dozvíte ZDE:

V seriálu Cesty domů Filip Blažek hraje neskutečného manipulátora, který svou ženu vysloveně psychicky týrá. Asi málokdo se na něho dokáže dívat a zůstat chladným - člověk má kolikrát chuť poslat ho někam. Ale to je samozřejmě jen role. Podívejte se na fotky, jak láskyplně se Filip Blažek o Fionku staral:

Neneche si Filipa Blažka a další hrdiny z Cest domů ujít zase toto pondělí od 20.15 na Prima family. Na co se můžete těšit, se dozvíte ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.