Seriály a filmy

2. září 2014 11:00

Gabriela Gabrielová

Dům se plní, Rudolf utíká

Hynek se na chvíli stane úspěšným záchranářem, Rudolf se jím chce stát z vlastní vůle a na plný úvazek. Vencl má spory s primářkou. Cesty domů ve středu ve 20:15.

Rudolf chtěl mít dům plný rodiny a to se mu stoprocentně plní. Hedvika s Mikulášem se přistěhovali z Prahy a ihned se chopili svých rolí. Zejména tu Hedvičinu nelze přehlédnout. Nová hospodyně se vrhla na dům s vervou sobě vlastní a cídí, uklízí, přerovnává a vaří – zdravě. Rudolf je trochu v šoku, protože si neumí představit, že by s ní byl dopoledne sám doma. Proto si najde práci, kterou všechny překvapí. Chce se nechat zaměstnat u záchranky. Co tomu říká Blanka?

Hynek se přes počáteční nedůvěru rozhodne podstoupit hypnózu. Nakonec je nadšený, protože se vrátil do šťastného dětství, kdy chytal s tátou ryby. Ve změněném stavu vědomí viděl, kde přesně ztratil prut, který od něj dostal. Vydal se proto k řece, aby ho našel. Místo něj však objevil hořící chatku, ve které se dusili tři bezdomovci. Všechny zachránil a tím se zase o kousek víc sblížil s Lucií.

Stav Venclovy ženy začíná být vážný. Transplantované srdce přestává stačit na pokročilejší těhotenství. Blanka proto chce, aby už zůstala v nemocnici. Dostává se tak do sporu s jejím mužem, který respektuje Evino přání zůstat co nejdéle doma. Je vidět, že Blanka nevěří, že by komplikované těhotenství mohlo dopadnout dobře. Vencl je přesvědčený o své pravdě a o tom, že se o svou ženu dokáže vždy postarat.

Sváťa tráví stále více času s Jirkou a tím začne opět vytáčet svého strýce Vencla. Nedá se však zastrašit a nového přítele vždy rád vyslechne. To se ale nelíbí Daliborovi. Bojí se o vztah oprávněně?

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.