Seriály a filmy

7. prosince 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Finále rodinné ságy Cesty domů je tu. Uzdraví se patriarcha rodu?

Cesty domů III (357) - upoutávka

Kruh se uzavírá. Dojde opravdu na každého? Ve 20:15 na Primě

Linda nikdy nebude šťastná, dokud nebude potrestaný vrah jejího bývalého přítele, tedy pan P. Spravedlnosti brání Hlaváček, a tak se jeho bývalá milenka rozhodne, že se ho pokusí nalákat do riskantní léčky. Tomáš je ale profík a s Lindou si hrál dost dlouho na to, aby věděl jak na ni. A tak se pochlubí manželkou. Trefí se a Linda pod návalem emocí léčku prozradí.

Ukáže se ale, že mise nebyla tak bezvýznamná, jak se zdálo. Tomášova arogance a potřeba Lindu zranit způsobila, že na sebe prozradil víc, než chtěl. Stane se mu to osudným?

Dalibor odchod od policie nese špatně. Nepovzbudí ho ani Sváťoviny. A tak jeho partner vytáhne zbraňnejostřejší a ..... požádá ho o ruku.

Nemožné se stalo skutkem a Vendy se vrací domů. Rudolf ji nepřetržitou péčí dokázal zachránit. Na klinice se však neradují. Vencl nevydržel a kolegům prozradil, jak na tom jejich zastupující primář je. Pro všechny byl učitelem a ať měli spory jakékoli, do jednoho si ho váží. Teď se profíci v oboru kardiochirurgie dívají na snímek jeho srdce a vědí, že je všechno špatně. Stane se zázrak?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.