Seriály a filmy

10. ledna 2014 18:59

Markéta Zídková

Hynek a Valerie hlavní dvojicí Cest domů. Tady sestřih jejich nej scén

Oba si prošli ve svém životě peklem. Teď jsou spolu. Podívejte se, jak složitě k sobě hledali cestu celý podzim 2013. A pak je sledujte v další řadě Cest domů každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.

Valerie má na chlapy vysloveně smůlu. Pamatujete ještě na jejího manžela Marka Černého (Filip Blažek), ze kterého se vyklubal pěkný psychopat, který v Hradišti zavraždil řadu žen?

Valerie tehdy byla uťápnutá puťka bez úsměvu na tváři.

Už když byla s Markem, potkala se její cesta s Danem Pánkem. Dan ji nade vše miloval, ale nedokázal uniknout svému stínu. Celý podzim jsme prožívali spolu s ním peklo, které rozpoutala jeho matka Ivana Pánková. Dan už její teror nakonec neunesl a v afektu svou matku zabil.

Vše, co chcete vědět o nových postavách, najdete TADY.

Sledujte Cesty domů vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 na Primě.

Už když byla Valerie s Danem, motal se kolem ní Hynek. Valerii od začátku přitahoval, zároveň ho vnímala jako bezcitného cynika, který myslí jen na sebe.

Hynek má za sebou také pohnutý život. Ženě, se kterou měl dvě děti, byl permanentně nevěrný, nakonec s Petrou Karasovou, se kterou jel v tříměsíčním non stop koksovém rauši. Nějak si během té doby ani nestačil všimnout, že mu žena zemřela.

A tak se také stalo, že děti byly svěřeny do péče jeho tchyně. Hynek o ně ani příliš nestojí, respektive bojí se závazku.

Hynek s Valerií nejsou pokrevní příbuzní. Hynkův otec ovdověl a vzal si Simonu. V té době už měl Hynka. Simona, v té době vdova, měla dcery Valerii a Marianu. Simona s Hynkovým otcem měla Jaryna.

Na začátku podzimní řady, kdy jsme se s Hynkem poprvé setkali, právě začíná chodit s Veronikou Duškovou, kterou přebral svému sousedu a nepříteli, Daliboru Duškovi.

Vztah s Veronikou ale dlouho nevydrží, jejich soužití je příliš komplikované.

Postupně jsme tak celý podzim sledovali, jak se Valerii i Hynkovi rozpadají jejich dosavadní vztahy a jak k sobě postupně nacházejí cestu. Překonávají i Hynkovu nevěru s Petrou Karasovou, strach z toho, že ho nakazila virem HIV, i obvinění z vraždy, které se Petra snažila Hynkovi hodit na krk.

Podívejte se teď na videu, jak to všechno bylo:

Už se také nemůžete dočkat? Vydržte do pondělí do 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.