Mafián Pan P chce Mikiho do komplotu. A Záviš se ozývá ze záhrobí

Závišovou smrtí mafiánské praktiky v Hradišti nekončí. Hynkovi vyhrožují jeho nohsledi, Mikuláše zase laká ke spolupráci tajemný Pan P. Klinikou otřásá konkurz na primáře a jeho následky.

Bernát je zničený ze špatného výsledku konkurzu na primáře. Tohle tedy nečekal. Jeho dobrý přítel, operní pěvec Synek, potřebuje jeho lékařské služby. Dokáže se Rudolf domluvit se Salákem, aby se stal jeho asistentem? A bude o to vůbec Salák stát?

Zato u Kenigrů je „veselo“ – čistě pánská domácnost začíná připomínat strašidelný hrad. Hynek věnuje veškerý svůj čas vyšetřování záhadné věci po Závišovi, kterou u sebe ukrývá jeho známá Nela, Juraj zase svoje aktivity a zejména city směřuje ke komisařce. Jaryn, ten nemá oči pro nikoho jiného než svoji Emu s Rozárkou.

Lindě nabídne Salák místo diagnostičky na klinice, někdo takový by se jim totiž hodil. Linda nabídku zvažuje, ale jejich hovor vyruší rvačka na chodbě. Je to právě Lindy manžel Lukáš, kterého napadl jeden ze Závišových pohůnků a přitom ho pobodal. Stále skvělé diagnostické schopnosti potvrdí Linda Karlovi přímo na chodbě, když přesně určí, kudy prochází řez.

Po Hynkovi vyžadují Závišovi poskoci, aby jim okamžitě předal věc, kterou dostal od Nely. Sám Hynek ale vůbec neví, o co se vlastně jedná. Když mu ale začnou vyhrožovat skrze syna Fandu, do případu se ještě více „obuje“. Co je ona tajemná věc a proč je pro celé hradišťské podsvětí tak důležitá?

Na Mikiho dotírá tajemný mafián Pan P. Dokonce poslal jeho jménem Alici luxusní náhrdelník. Chce po Mikim, aby s ním spolupracoval v oblasti realit a nabízí mu slušnou sumu k výdělku. Mikuláš už se ale nechce do ničeho na hraně zákona namočit. Zláká ho nakonec vidina peněz? A bude mít vůbec šanci kvůli svým minulým závazkům Panu P vzdorovat?

Dívejte se ve středu ve 20.15 na další epizodu Cest domů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.