UŽ DNES: Hynek podléhá vábení lehkých děv. V Cestách domů se toho hodně změní!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. A nová řada znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě nové tváře. Těšíte se? První díl si užijte už v pondělí ve 20.15 na Primě.

Na konci poslední série jsme Kenigrovy a Bernátovy zastihli uprostřed mezních situací. Hynek s Lucií se rozhodli, že zkusí společný život a zároveň se pokusí získat do své péče Hynkova syna Hynečka, toho jim ale na poslední chvíli Štrbovi odmítnou svěřit. Simona po úspěšné zdravotní prohlídce kývne na pracovní nabídku v Brně, kde bude částečně žít, v čemž ji Juraj podpoří. A Rudolf s Blankou prožívají kritické chvíle – z Blanky se stává řadová lékařka, čemuž Rudolf jen s nechutí přihlíží.

Hynek ani Juraj ovšem své závazky vůči ženám neberou očividně příliš vážně. Juraj si díky společnému případu až příliš blízce „sedne“ s vrchní komisařkou Mílou Jírovou. Kdo by se mu divil, když je jeho milovaná Simona v dalekém Brně a domů se zrovna dvakrát nehrne.

Hynek, zdrcený rozhodnutím Štrbových nechat si Hynečka ve vlastní péči, kašle i na svůj vztah s Lucií. Domů si klidně vodí lehké děvy.

Podívejte se na video:

S jednou z nich toho ale nakonec bude mít společného víc, než by sám chtěl. Záviš je totiž sice mrtvý, ale jeho „chapadla“ sahají zatraceně daleko i ze záhrobí…

Na dveře Karla Saláka, který usiluje na klinice o primariát a jde si tvrdě za svým, zazvoní na dveře nečekaní hosté. Bývalá partnerka Linda se synem Cyrilem, kterého spolu mají. Proč je Linda natolik zoufalá, že se rozhodla vyhledat zrovna jeho?

V boji o primariát se Salák nečekaně utká i s Rudolfem Bernátem, který, ač svůj současný život zasvětil záchrance, dýchá pro kardiologii. Jak nakonec dopadne souboj dvou kohoutů na jednom smetišti?

Dívejte se na první díl nové série oblíbených Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.