Seriály a filmy

17. ledna 2014 15:22

Markéta Zídková

Nikol Kouklová nastupuje do Cest domů

Nikol Kouklová bude hrát v Cestách domů stážistku na Krajském zastupitelství Věru Hrubou. Poprvé ji uvidíte toto pondělí, 20. ledna na Primě ve 20.15.

Věra Hrubá nastoupí jako stážistka do kanceláře, kde pracuje Hynek Kenigr (Roman Zach). A ten má pro krásné ženy velkou slabost. Obzvláště když má doma problémy.

Věra je krásná a Hynek má problémy. Jedna a jedna jsou dvě a kde jsou dva, snadno přeskočí jiskra.

Mladá a dychtivá slečna Věra je pro Hynka vítané rozptýlení. Naopak Věře zkušený a ještě navíc charismatický státní zástupce velmi imponuje. Obzvlášť když jí svěří dost zásadní případ. „Věra není žádná potvora, spíš trochu koketa. Zaplete se do něčeho, do čeho se zaplést ani nechtěla. A bohužel za to ponese následky. Víc nemůžu prozradit,“ říká Nikol Kouklová.

Je jasné, že obdiv mladé, pěkné a chytré stážistky nemůže státní zástupce s minulostí proutníka jen tak přejít. Do čeho všeho Hynek Věru zasvětí? Dívejte se na Cesty domů, od pondělí v nich bude i sympatická Nikol Kouklová.

Prohlédněte si fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.