Seriály a filmy

11. března 2013 12:03

Markéta Zídková

Režisér Jiří Adamec slavil narozeniny u Bernátů

Režisér primáckých Cest domů oslavil své pětašedesáté narozeniny v ateliéru uprostřed natáčení dalších dílů seriálu. Štáb a herci mu popřáli v jedné z dekorací – v obýváku rodiny Bernátových.

Štáb a herci přichystali pro režiséra oslavu jako překvapení. Tereza Kostková mu předala vynikající marcipánový dort z vyhlášené pražské kavárny Café-Café. Při předávání vtipkovala: „Pane režisére, já vám přeju všechno nejlepší k vašim padesátým šestým narozeninám. Ale na tom dortu je to špatně, to někdo zkazil,“ se smíchem komentovala skutečné číslo na dortu. A pak mu předala svůj osobní dárek – láhev archivního vína.

Jiří Adamec dostal od členů štábu megafon s jejich vlastnoručními podpisy, který hned na místě vyzkoušel a pochvaloval si, že teď už ho nikdo na place nepřeslechne. Míla Šplechtová mu přinesla další dort s osobním věnováním, Martin Kraus mu dal kolekci filmů se svým oblíbeným hercem Jean-Paulem Belmondem. Popřáli mu i Miroslav Etzler, Filip Blažek a Lenka Vlasáková. Mezi dárky nechyběla ani láhev s luxusním koňakem.

Jiří Adamec připil na zdraví všech přítomných. „Přál bych si, abychom u tohoto projektu vydrželi všichni společně ještě minimálně pět let,“ prohlásil místo přípitku. A pak se přiznal: „Už od svých čtyřicátin jsem vždycky v tento den utíkal z Prahy nebo vůbec z České republiky. Protože nemám rád oslavy svých narozenin, a čím jsem starší, tím je mám rád méně. Letos se mi to nepovedlo, protože točím Cesty domů, ale zase díky nim můžu slavit narozeniny u Bernátů, a to není špatné místo. S rodinou jsem slavil už včera, od dětí jsem dostal krásné namalované obrázky a od syna Daníka ne narozeninovou, ale ´narozenní´ gratulaci, v níž byl jím vlastnoručně psaný dopis. První dopis, který jsem od něj dostal. Moc mě to dojalo,“ říkal Jiří Adamec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.