Seriály a filmy

5. září 2014 15:00

Gabriela Gabrielová

Sváťa si opět bere, co mu nepatří. Projde mu to?

Miki se snaží zaujmout Lucii chrabrým činem. Simona podezřívá souseda z násilí a Sváťa zase balancuje na hraně a to nejen ve vztahu. Cesty domů v pondělí ve 20:15.

Miki se objeví s obálkou peněz, vrací mámě to, o co ji její sňatkový podvodník Vojta Kužel obral. Našel si ho a donutil dluh vrátit. Hrdinou zůstává ale jen do doby, než se Kuželovi stane dopravní nehoda. Adam se bojí, že ji způsobil Miki, chce ho chránit, a tak ho navštíví na JIPce. Od Kužela se však dozví, že to byl Miki, pro koho byly peníze původně určené. Oba bratři se střetnou v ostré výměně názorů. Uvěří Adam Mikulášovi?

Simona se doma nudí, a tak se schází s ještě více znuděnou sousedkou Salákovou. Simonina profese ji však pronásleduje i v důchodu, a tak se jí na vystrašené sousedce něco nezdá. Začne podezřívat jejího muže, špičkového kardiochirurga, z domácího násilí, aniž by měla hmatatelný důkaz.

Jirka se dál schází se Sváťou, přiměje ho i drobnému porušení zákona. Spolu jdou ukrást týraného psa. Co na to Dalibor?

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.