Seriály a filmy

19. října 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Udělá Miky díky Sváťovi konečně dobrý skutek?

Cesty domů III (350) - upoutávka

Udělá Miky díky Sváťovi konečně dobrý skutek?

Vendy stále doufá, že svou životní lásku získá zpět, a tak se i přes zprvu jasné rozhodnutí odletět do Ameriky, vrací domů. Překvapí nejen sebe, ale i Rudolfa, který chtěl odletět za ní. Šimon využije jejího návratu a prosí ji o podpis rozvodových papírů. Tak souhlasí, ale nebyla by Bernátová, kdyby se k tomu nepostavila po svém. Jak?

U Bernátů je zase plno, protože se k nim vrátil i Macháček, který si vytopil vlastní dům. Heda je šťastná do momentu, kdy se ve dveřích objeví rehabilitační sestra Petra Kopecká. Ženské instinkty pracují naplno, a tak Heda novou příchozí vraždí pohledem, co to dá. Macháček jako správný muž netuší nic a těší se na rehabilitaci. Co má nově příchozí za lubem?

V bytě Saláka je těsno, protože jeho majitel přichází nepředvídatelně domů. A to se mladému Cyrilovi úplně nehodí. Zvlášť když dovolí Bartovi, aby si k němu přivedl holku. Teenagerovské oťukávání skončí hrou flaška, při které chlapci rozhodně nevyhrávají. Takže, kdy je nevhodnější, aby taťka dorazil? Ano, právě teď.

Sváťa se rozhodl hájit psí útulek, a tak se postaví developerské firmě. Vymyslí zase sváťovskou blbinu, která ale firmě způsobí pořádnou ostudu. A tak je jasné, že si to firma nenechá líbit. Sváťu před fyzickou nakládačkou zachrání Mikuláš, který jde náhodou kolem. Je tak plný vzteku na celý svět, že to pánové mstitelé pořádně odnesou. A to se náramně hodí Andrejovi. Má tak pořádnou páku na Mikuláše, který stále nechce vypovídat proti pan P. Jenže teď mu hrozí vězení. Riskne to?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek