VIDEO: Dá se Linda konečně dohromady s Andrejem?

Andrej Lindu odmítá

Poté, co odmítla Mikulášovu nabídku k sňatku, to vypadá, že Linda chová ve skutečnosti city k někomu úplně jinému. K Andrejovi! Jak se jejich vztah bude vyvíjet, to uvidíte v pondělí ve 20.15 v další epizodě Cest domů.

Dalibor dostane od pana P speciální lék pro Sváťu. A světe div se, on zabere. Jenže Dalibora to bude hodně stát – kvůli léku se stále více zaplétá s mafiánem, který po něm vyžaduje donášení.

Pan P nenechá být v klidu ani Mikuláše. Jeho nutí, aby si „podal“ Andreje. A oficiálním důvodem proto mají být fotografie, na kterých se státní zástupce líbá s Lindou. Jak tohle Miky vyřeší?

To se nechte překvapit v pondělí, ale ještě vám můžeme prozradit, co se dál bude dít. Mikuláš se rozhodne uštědřit výchovnou lekci Cyrilovi a Bártovi, aby neměli už myšlenky na to vysedávat v hospodě. Blančin problém s Rudolfem se stupňuje, je přesvědčená, že do Ameriky odjel, protože vztah mezi nimi neklape. Rozhodne se tedy napsat mu otevřený dopis. A je jasné, v kom hledá za svého manžela náhradu…

Prohlédněte si fotogalerii k dílu:

Nechte se nalákat upoutávkou:

Připomeňte si, co se dělo v minulém díle:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.