VIDEO: Dan Pánek opět v Cestách domů

Jde z něj strach, nebo je to kluk k sežrání? Obojí! Dan Pánek. Autoři jej vrátili do hry. Přání divaček se splnilo. Martin Kraus v roli Dana se vrací! Získá znovu srdce Vendy Bernátové? Anebo to bude jiná žena? Jak jej přijmou jeho pacienti?

Dan Pánek se vrátil do Cest domů. A že bylo na čase. No, není ten kluk k sežrání? Podívejte se zde:

V souboji se Šimonem Kosíkem si Dan vybojoval srdce Vendy Bernátové. Komu jste drželi palce? Šimonovi Kosíkovi, nebo Danovi Pánkovi? Oba tvrdohlaví, oba zamilovaní… Ani s jedním to občas není snadné. Když si Dan něco zamane, jde za tím hlava nehlava. Šimon Kosík svými neřízenými vtipy zase dokáže tnout do živého.

Dan je úspěšný začínající lékař, kterého poznamenal nezájem a chlad jeho matky Ivany Pánkové. Nikdy mu nedokázala dát svou lásku, ani když byl v dětství těžce nemocný. Obejmout ho dokázal jen jeho nevlastní otec Jiří Pánek. A hlavně babička Stázka.

Danovým biologickým otcem je ve skutečnosti Honza Mašek, který celé roky netušil, že má syna. Teď to ví. Ivana se totiž rozhodla, že Honzu získá zpět. A k tomu začne bezcitně využívat i Dana. Ten i v dospělosti touží po její lásce a přistoupí na matčinu hru. Ovšem jen do té doby, než prohlédne, jak ho zneužívá. A že se ve své zlobě dokáže krutě mstít. Když jí nepomohl získat Honzu zpět, překazí Ivana synovi milostný vztah s Vendy Bernátovou. Když nebudu šťastná já, nebudeš ani ty! To už Dan neunesl. Poslední setkání Dana s matkou málem skončilo tragédií.

Podívejte se zde:

Danovi byla nařízena ústavní léčba. Svůj trest si odpykal a chce začít znovu. Bojuje o Vendy, ale i o práci. O místo na slunci. Konečně. Nevzdal se. Ano, bude bojovat. Kdo ho podrží…?

Podívejte se zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.