VIDEO: Dostane Mikuláš od Lindy druhou šanci?

Dostane Miky druhou šanci?

Linda už má dost Mikulášových průšvihů a vztah s ním pro ni přestal být prioritou. Mikyho snahy dostat ji zpět úspěšně odmítá, ale Mikuláš to nevzdává. Co myslíte, podaří se mu nakonec vrátit k sobě Lindu? Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Cest domů.

Do Cest domů naskočí nová postava, Andrej Šiler. Bratranec Juraje nastupuje v Hradišti jako nový státní zástupce a přebírá agendu po Hynku Kenigrovi. A hned od začátku si mohou být všichni jistí, že v Hradišťském podsvětí nezstane na kameni kámen. Andrej totiž na vlastní pěst pátrá po trasách drogových dealerů, které ho dovedou až k Bartošovi. Ano, k tomu Bartošovi, od něhož chce Dalibor získat lék pro Sváťu. Vůbec se mu proto nehodí, že Andrej dovede Bartoše za jeho zády až do rukou policie. Ovšem, nenadělá nic...

Policie a podsvětí ale nebude jediné, co postaví Andrej vzhůru nohama. Do Jurajova poklidného domu vnese pořádnou divočinu! Ale Ema s Jarynem mu to na rozdíl od Juraje nebudou mít za zlé.

U Bernátů se řeší Rudolfův odjezd za Ríšou do Ameriky. Blanka si není jistá, jestli jí tím manžel nedává najevo, že už ji nechce. Rudolf ji ale přesvědčuje, že teď jde a pouze o něj samotného a jeho vztah se synem, který je potřeba napravit. Blanka sama ale začíná o svém manželství pochybovat. Rudolf se navíc rozhodne z domu odjet nenápadně v noci a ani se s nikým nebude chtít rozloučit. To se mu ovšem jen tak lehce nepodaří!

Na Mikuláše všechno padá. Nejen, že se mu zhroutil vztah s Lindou, ale pan P po něm vyžaduje splacení Závišova dluhu. Kužel a Krulich navíc začínají o svém bossovi pochybovat. Ustojí Miky tohle všechno?

Nechte se nalákat upoutávkou:

Prohlédněte si galerii:

Přípomeňte si poslední epizodu v rekapitulaci:

Na další epizodu Cest domů se podívejte v pondělí ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.