VIDEO: Heda má nový objev. Hádejte, kdo je to!

Seznámení Ludvíka s Hedou

Heda Navrátilová žije pro rodinu – ať už pro své dva syny, nebo pro Blanku a vlastně všechny Bernátovy. Jinak je to ale veselá kopa a sama uznává, že nějaký sympatický protějšek by jí vůbec nevadil. Ale v tomto případě to bude trochu komplikovanější... Sledujte v pondělí ve 20.15 na Cesty domů.

Protože jde ovšem s humorem všechno líp, vypadá to, že tohle přátelství by mohlo mít potenciál!

Kdo ale nemá k humoru jediný důvod, je Mikuláš. Sice se mu pomalu daří splácet hypotéku za hospodu U Bety, ale špinavé peníze od pana P ho netěší. Netěší ho ani, že se Linda rozhodla dát mu definitivně kopačky. I když se snaží, zdá se, že tenhle vztah je definitivně u konce...

Pokud si ale Linda myslí, že mužskou náruč najde u Andreje, vypadá to, že se hodně mýlí. Pro něj je totiž priorita Ludvík a jeho zdraví a pohodlí. A k Lindě se chová mnohdy nepochopitelně chladně.

Na klinice stále hoří spor mezi Salákem a Blankou Bernátovou kvůli výzkumu. Nejvíce se ale dotýká Šimona, který se nechal "naverbovat" do obou výzkumů a neví, kde mu hlava stojí. A jeho manželka Vendy zase už pomalu ani neví, jak Šimon vypadá. Tahle situace ale nemá jednoznačné řešení.

Sváťa s Daliborem si konečně užívají, že je Sváťovi dobře. Své příjemné společné chvilky by si ale měli užít plnými doušky, protože se nad jejich štěstím smráká....

Prohlédněte si fotogalerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.