VIDEO: Linda umí být drsná. S panem P se chce vypořádat po svém

Linda je přesvědčená, že ve smrti jejího partnera Lukáše má prsty pan P. A jak to to tak vypadá, není daleko od pravdy. S ochrankou pana P se ale nepříjemně zaplete Lindin syn Cyril. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na další epizodu Cest domů.

Panu P se navíc Linda při společné večeři s Mikulášem poměrně zalíbila a snaží se ji okouzlit. Linda s ním ale logicky nechce nic mít, a tak ji jeho přepadovky v práci, nebo dokonce u ní v bytě opravdu netěší. To ovšem ještě netuší, že bude muset jít s nenáviděným mafiánem dokonce na večeři. Aby se ale nakonec nedivil Pan P!

Upoutávka pondělního dílu:

Cyril se nemůže zbavit strachu z goril pana P. Když jim cestou do školy omylem kopl míč na auto, vyděsili ho tak, že se radši nechal sbalit Daliborem a odvézt na policejní služebnu. Pro Lindu je to impuls k tomu, aby syna poslala za Karlem. S Karlem si Cyril ale zrovna dvakrát nerozumí, zato Lindin nový partner Miky mu docela imponuje. Navíc ho naučí hrát mariáš a poker, čímž si u Cyrila samozřejmě „našplhá“.

Mezi Blankou a Rudolfem to skřípe, lékařka totiž není vůbec nadšená z toho, že po dni v nemocnici vídá pacienty ještě doma díky Rudolfově programu následné kontroly pacientů. Navíc ji štve, že Salák sice Rudolfovy pacienty na kliniku přijímá, ale dělá to jen a jen kvůli sobě a zesměšnění Bernáta.

Ema je víc a víc rozpačitá z provozování hospody u Bety. Když se k finanční stránce přidají i gorily pana P, které po Emě chtějí „peníze za ochranu“, tedy klasické výpalné, má toho už dost. Sama ale neví, kudy kam.

Podívejte se na galerii:

A nezapomeňte se dívat v pondělí večer!

Rekapitulace minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.