VIDEO: Lucie bude na kardiu za hvězdu. Pomůže se záchranou dítěte

Lucie perlí na kardiu

Lucie je sice záchranářka každým coulem, ale na kardiologii se už začíná otrkávat. Necouvne ani ve vypjatých situacích, vždyť je přece na stres ze záchranky zvyklá. Ani ostatní se ovšem stresu v další epizodě Cest domů nevyhnou. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě.

Lindin manžel Lukáš stále pátrá po Závišově minulosti, sejde se proto s Daliborem a Jarynem u Kenigrů. Protože jsou ale jeho zranění vážná a vůbec by neměl opouštět nemocnici, omdlí u Kenigrů v obýváku. Tam za ním přichází Linda a poprvé se setkává s Hynkem. Ten je jí okouzlen. Ona má ale oči jen pro svého manžela.

Karel Salák odmítá Rudolfovu nabídku, aby se Bernát stál jeho asistentem. Tím mu zarazí i možnost operovat svého dávného přítele, operního pěvce Synka. Naopak tuto povinnost přesune na jeho zetě Šimona. Ten vlastně nemá kam couvnout. Navíc situaci na klinice rozvíří příjezd malého pacienta v ohrožení života. Je to nakonec Lucie, která zachová chladnou hlavu a uklidní jak nemocniční personál, tak nešťastného otce. Salák ale ani pak nebude spokojený. Proč?

Na Mikiho pořád dotírá Pan P. A protože má rád peníze, nakonec mu na vysokou finanční nabídku kývne. Tuší ale vůbec, co ho ve spolupráci s mafiánem čeká?

Podívejte se na fotogalerii z dílu:

Nechte se nalákat upoutávkou:

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Cest domů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.