VIDEO: Miky žádá Lindu o ruku. Bude happy end?

Mikuláš žádá Lindu o ruku

Už se k tomu schylovalo nějaký ten čas. Mikuláš se rozhodl Lindu požádat o ruku. Jak to ale všechno dopadne? To uvidíte v pondělí ve 20.15 v další epizodě seriálu Cesty domů.

Mikuláš Lindu opravdu miluje. Ale ona už má dost jeho pletek s mafiány a panem P na hraně zákona. Uvěří mu, že se dokáže změnit? Nebo už má jeho věčných komplikací dost? Navíc ani neví celou pravdu, a to, že se Mikuláš rozhodl těsně spolupracovat s policií, aby pana P konečně dostali. A kvůli komu to asi celé dělá? Mikymu zkrátka můžeme jen držet palce… Mimochodem, bude to potřebovat, protože si pro něj obávaný mafián přichystal další úkol. Tentokrát ale půjde o dítě, což Mikuláš odmítne a bude z toho mít pořádné problémy!

Sváťův stav je stabilizovaný, dokonce ho Adam pustí z nemocnice domů. Tam se o něj starají jak Dalibor, tak doktor Vencl. I když toho Dalibor posílá za svojí ženou, aby se společně udobřili. Sám moc dobře ví, že spokojené partnerství je to hlavní, o co v životě jde. Pro Sváťu je schopen udělat cokoliv a stále víc a víc se zaplétá kvůli lékům s panem P.

Blanka Bernátová i nadále válčí s Karlem Salákem. Bez jeho vědomí nechala na oddělení dopravit speciální přístroj na operace srdce a Salák se s tím odmítá smířit. Podaří se ho Blance nakonec přesvědčit, že komfort a péče o pacienty má přednost před jejich vlastními osobními spory?

Prohlédněte si fotogalerii epizody:

Mrkněte se i na upoutávku:

Připomeňte si, co se stalo v minulém díle:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.