VIDEO: Miky žádá Lindu o ruku. Bude happy end?

Mikuláš žádá Lindu o ruku

Už se k tomu schylovalo nějaký ten čas. Mikuláš se rozhodl Lindu požádat o ruku. Jak to ale všechno dopadne? To uvidíte v pondělí ve 20.15 v další epizodě seriálu Cesty domů.

Mikuláš Lindu opravdu miluje. Ale ona už má dost jeho pletek s mafiány a panem P na hraně zákona. Uvěří mu, že se dokáže změnit? Nebo už má jeho věčných komplikací dost? Navíc ani neví celou pravdu, a to, že se Mikuláš rozhodl těsně spolupracovat s policií, aby pana P konečně dostali. A kvůli komu to asi celé dělá? Mikymu zkrátka můžeme jen držet palce… Mimochodem, bude to potřebovat, protože si pro něj obávaný mafián přichystal další úkol. Tentokrát ale půjde o dítě, což Mikuláš odmítne a bude z toho mít pořádné problémy!

Sváťův stav je stabilizovaný, dokonce ho Adam pustí z nemocnice domů. Tam se o něj starají jak Dalibor, tak doktor Vencl. I když toho Dalibor posílá za svojí ženou, aby se společně udobřili. Sám moc dobře ví, že spokojené partnerství je to hlavní, o co v životě jde. Pro Sváťu je schopen udělat cokoliv a stále víc a víc se zaplétá kvůli lékům s panem P.

Blanka Bernátová i nadále válčí s Karlem Salákem. Bez jeho vědomí nechala na oddělení dopravit speciální přístroj na operace srdce a Salák se s tím odmítá smířit. Podaří se ho Blance nakonec přesvědčit, že komfort a péče o pacienty má přednost před jejich vlastními osobními spory?

Prohlédněte si fotogalerii epizody:

Mrkněte se i na upoutávku:

Připomeňte si, co se stalo v minulém díle:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.