VIDEO: Vendy dostane novou občanku. Na jméno Kosíková. Mrkněte, jak se na to tváří.

Vendy si dokáže zkomplikovat život. Opije se. Vdá se. Za Šimona. A pak pomáhá Danovi. Kam směřují Cesty domů? Podívejte se na ukázku z dalšího dílu!

Trojúhelník. Základní stavební prvek Cest domů. Rudolf, Lída a major Jírová. Honza Mašek, Bára a Pánková. Teď zase Vendy, Šimon a Dan. Pro koho se Vendy rozhodne?

Vendy prožívá silné déjà vu. Už jednou hrála na dvě strany a lítala mezi Šimonem a Danem. Dan tehdy použil veškeré možné zbraně. V práci vsypal svému kolegovi Šimonovi drogu do kávy. Ten pak sjetý ordinoval a šéf ho následně propustil. Šimon prohrál u Vendy první kolo. Hra skončila. Šimon raději odešel do Anglie.

Ale Vendy znovu zamíchala karty, sejmula a rozdala. A vše je jinak.

V Anglii se Vendy setkává se Šimonem a vdá se za něj. Sice v opilosti, ale i to se počítá. Šimon je pak za mořem v Americe, kde si dělá atestaci, a tak má prostor Dan. Po návratu z léčení postupně získává Vendino srdce. Když v tom se na scénu vrací Šimon.

A nevzdává se bez boje. Vytahuje společnou minulost, jak si koupili karavan, zasádrovali Vencla, jak přežil i to, že ho Vendy střelila solí do zadku.

Jak se Vendy vyrovnává s tím, že je vdaná paní, se podívejte zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.