Seriály a filmy

16. února 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

VIDEO: Vincent Navrátil a jeho škola života. Tou školou je Igor Chmela a Filip Čapka

Vincent Navrátil, který hraje v seriálu Cesty domů Michala, to často vůbec nemá jednoduché. Nejčastěji točí scény s Igorem Chmelou a Filipem Čapkou, kteří mu natáčení vůbec neulehčují.

Speciálně Igor Chmela, který prošel improvizačním pořadem Partička, nejde pro srandu daleko. Z kdejaké situace neváhá udělat dvojsmysl, kterým odbourá nejen herecké kolegy, ale celý štáb. A Filip Čapka se k neplánované legraci rád nechá strhnout. Navíc mu scénáře často předepisují řadu humorných nebo ne zrovna příjemných situací, které svádějí k tomu, aby je herci ještě víc zlehčovali. „S Igorem i Filipem natáčím moc rád, je to pro mě skvělá herecká škola. I když je někdy pro mě hodně těžké udržet se a nevyprsknout smíchy. To je totiž strašně nebezpečné. Jeden se začne smát a nakazí ostatní a pak se musíme hodně koncentrovat, abychom smích přemohli a mohli pokračovat dál,“ říká Vincent Navrátil.

Vincent momentálně tráví čas na střídačku ve dvou zemích. V Anglii studuje scenáristiku, film, režii a herectví a na natáčení do Prahy jezdí jen jednou za několik týdnů. V těch pár dnech, kdy je v Česku, vždycky musí natočit obrazy, v nichž se v seriálu objeví. A právě Igor s Filipem mu nic neulehčují, naopak si ho o to víc dobírají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.