Seriály a filmy

30. března 2013 10:59

Markéta Zídková

Video z Cest domů: Valerie už je zase v posteli s Danem

Pamatujete si, že by Valerie byla kdy opravdu šťastná? Jen co se ale začala starat o malou Beátku, září štěstím. Podívejte se na video z dalšího dílu Cest domů.

Jasně, vzít si domů cizí dítě není úplně košer. Ale Valerie prostě nepřemýšlí a užívá si krátkodobé štěstí. Navíc tak rozhodně pomohla malé Beátce – alespoň podle názoru vás, diváků. Většina z vás v naší anketě hlasovala pro to, že Valerie vlastně holčičku zachránila před kojeneckým ústavem.

Valeriini muži se k tomu ale staví zcela odlišně: zatímco Marek nadává, že v noci nemůže spát, Dan sice úplně nesouhlasí s tím, co Valerie dělá, ale ochotně jí pomáhá. Péče o mrňouse je sbližuje čím dál víc, až zase….

Na video se podívejte ZDE:

Proč Valerie pořád zůstává s Markem? Protože jak říká Dan, je slušná holka? Nebo se bojí, že je Dan mladší? Jak se díváte na vztah starší ženy a mladšího muže?

Na co se můžete těšit v pondělním díle? Najdete ZDE

Propásli jste středeční Cesty domů? Najdete ho ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.