Seriály a filmy

22. dubna 2014 12:32

Gabriela Gabrielová

Záviš chce skoncovat s Emou a Rozárkou. Co ho zastaví?

Tento díl by mohl mít podtitul Pohřešované. Valerie totiž nepřijde celou noc domů, čímž způsobí poprask v domě Kenigerů. A rodina Emy a Rozárky stále neví, kde obě vlastně doopravdy jsou. Dívejte se ve středu na ve 20.15 na Primu

V obou případech je zapletený Záviš, i když ne vždy tak, jak si blízcí myslí. Jaryn se obává, že se chce zbavit Valerie jako nepohodlného svědka a totéž si myslí i Sváťa se Semerádem, kteří přestali věřit, že je Ema v Jihoafrické republice.

Hynek před rodinou nerad přiznává, že se s Valerií trochu víc pohádali. Jaryn nevěří, že by to mohl být důvod Valeriina zmizení, a zajde přímo za Závišem. Dozví se, že Valerie načapala Hynka s někým v posteli, Kamil si však nechá pro sebe s kým. Klára neví, na čem je, a zdráhá se přijít do vily Kenigerů. Jaryn je ale nemocný a nedovézt ho tam by bylo víc nápadné, než riskovat, že se potká s Valerií, která se mezitím vrátila domů. Jak setkání obou dam dopadlo a co Valerie Kláře řekla?

Podezření, že Ema není tam, jak sama deklaruje, mezitím u Semeráda a Sváti hraničí s jistotou. Vrací se jim pošta a i fakta, která jim Ema předkládá, jsou podivná. Zajdou za Závišem, který je vyhodí. Po tomto setkání Kamil pochopí, že smyšlená historka o pobytu u moře nebude fungovat dlouho. Rozhodne se s Emou skoncovat. Je na ni o to víc naštvaný, když ji přichytí na útěku. Ema ho však zastaví, když mu prozradí, že… Ve středu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.