Seriály a filmy

20. října 2013 15:10

Markéta Zídková

Zn. Hledá se táta. Teda partner. Další příběh od vás diváků

Seriál Cesty domů přináší příběhy, které v pozměněné podobě prožíváme my všichni. Proto nás zajímají i příběhy vás diváků - tady jeden z nich od paní Karolíny.

Nejhorší je hledat svým dětem tátu. Místo aby člověk, teda ženská hledala chlapa. Až časem jsem pochopila, že v tu chvíli se musí cítit, jako když jsme si vybírali psa - teda jako ten pes: "A je prosím vás k dětem? Společenský? Nekouše? Udrží ho na vodítku? Kupovali jsme něco milého, co bychom mohli drbat za uchem, co by nás emočně nakoplo. Ťuťuňuňu ty jsi sladký. No pocem… Přesně takhle jsem párkrát kupovala chlapa.

Vlastně ještě bych měla vysvětlit, že jsem se před třemi roky úspěšně rozvedla, láska až za hrob našla svůj deadline tři roky po narození mladší dcery.

Karolíně posíláme ručník, osušku, žabky, kačenku. Děkujeme za skvělý text.

Dva roky jsem neměla sílu nic řešit, pak už jsme ale zase měla chuť dávat lásku i někomu jinému než jen svým dvěma dětem. Třikrát jsem někoho potkala, ale vždy jsem hned okatě začala dávat najevo, že „ty dva moje poklady, jenom je zakopat“ – rozuměj děti, jsou pro mě na prvním místě. Pokaždé objekt mého zájmu sklopil uši, stáhl ocas a už jsem ho neviděla.

Inspiraci, jaké příběhy nás zajímají, najdete ZDE

Až mi kamarádka důrazně připomněla tu starou očividnou pravdu, že ho musím chtít kvůli němu samému, kvůli jeho úsměvu, očím a ponožkám, které bude nechávat v obyváku na zemi. Jenomže zkuste to v praxi.

Milionkrát chcete své sladké poklady vystřelit na Mars. Jejich hádání, kdo bude první v koupelně, ve vás kromě mateřské lásky vzbuzuje pocit naprosté frustrace a marnosti žití. Ale když dojde na lámání chleba, bráníte své děti jako alkoholik své první ranní pivo. Hlavou vám začnou běžet všechny ty stoprocentně pravé historky z netu o zneužívaní dětí jejich nevlastními otci a zase skončíte na gauči s dětmi u Příběhu hraček 3 s pytlíkem popcornu z mikrovlnky.

Příběhy od vás diváků najdete ZDE

Takže jsem to vlastně vzdala, protože za milým úsměvem jsem vždycky viděla pedofilní chtíč.

Pak ale přišel dětský den pro zaměstnance naší banky, kde se sešli lidi i z jiných poboček. Když jsem viděla, s jakou vervou si Radek užívá svůj čtrnáctidenní příděl otcovství a pouští se do házení míčků na terč se svými dětmi, dočista jsem zapomněla na strach, že by ho někdy mohla nevhodně zaujmout příliš krátká sukénka naší malé. Původně jsem hledala chlapa (otce) a našla jsem chlapa, Tomáška a Kačenku - nebylo to úplně přesně tak, jako v případě Míly s Mojmírem v Cestách domů - ale taky jsem svou lásku našla v práci.

Karolína

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.