5 nejlepších dílů 2. řady Chůvy k pohledání, které si můžete pustit hned teď

Televizní fenomén Chůva k pohledání můžete sledovat na Prima LOVE každý den. A pokud je v 15.40 a 16.05 nestíháte, můžete se na ně podívat online.

Máme pro vás 5 nejlepších dílů z druhé řady Chůvy k pohledání, kterou můžete na Prima LOVE sledovat čtyřikrát denně.

Chůva k pohledání je fenomén v žánru sitcomu, a ačkoliv mu bude více jak dvacet let, pořád má své diváky. Fran má zkrátka společně s ostatními obyvateli vily zámožného producenta Maxwella Sheffielda ostrovtip, který se neomrzí.

Tak se podívejte na nejlepší díly z 2. řady Chůvy k pohledání:

1)

Fran musí mít bezvadný doprovod na setkání lidí z letního tábora, aby ukázala staré rivalce Morgan, zač je toho loket. Fran je nešťastná až do té chvíle, kdy vyhraje rande na daný den s Ericem Estradou. Ten ale musí hned po začátku odejít a Fran se začíná dostávat do potíží.

PODÍVEJTE SE NA CELÝ DÍL TADY A TEĎ:

2)

Fran a C.C. uvíznou v Maxově vinném sklípku a musejí spolu vydržet a čekat na vysvobození, zatímco nahoře probíhá oslava Sylviiných narozenin.

3)

Fran potká atraktivního muže, který jí řekne, že pracuje na Wall Street. Z toho Fran usoudí, že je to burzovní makléř. Domluví mu proto schůzku s Maxem a on se rozhodne investovat peníze. Nejedná se ovšem o burzovního makléře, ale o prodavače hot dogů, který má stánek na Wall Street. Fran musí vše napravit a to za pomoci C.C.

4)

Fran dostane roli v avantgarním zpracování Romea a Julie. Celá věc jí stoupne do hlavy až vyústí v to, že Maxwell řekne Fran, že je příšerná herečka.

5)

Maxwell se rozhodne obsadit dětskou hvězdu populárního sitcomu J. D. Danielse do své nové show "Oliver". Fran si ale s J. D. promluví a vysvětlí mu, že lepší je žít jako normální kluk než jako celebrita. To ale dopálí Maxwella a chce, aby to všechno Fran napravila.

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.