Donald Trump natáčel Chůvu k pohledání. Jeho poznámky ke scénáři vás rozesmějí!

Současný prezident Spojených států amerických Donald Trump se v sitcomech a seriálech objevoval posledních třicet let. A tak se mu ani populární Chůva k pohledání nevyhnula. Producent sitcomu a zároveň tehdejší manžel herecké představitelky Fran, se nedávno rozpovídal o překvapení, které mu Donald Trump připravil.

Donald Trump se ještě jako miliardář rád ukazoval v bulvárních plátcích s těmi nejkrásnějšími ženami a výroky, které dokazovaly, že mu peníze opravdu vlezly na mozek. Jako bohatý Američan a populární osobnost amerického showbyznysu se tedy zákonitě musel objevit mezi slavnými osobnostmi v populárním sitcomu 90. let Chůva k pohledání.

V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ SE OBJEVILO PŘES STO CELEBRIT!

Donald Trump se v televizi objevil poprvé už v roce 1985 v sitcomu Jeffersonovi, ale i v devadesátých letech ve Fresh Princi nebo v Sexu ve městě. Ve všech seriálech hrál samozřejmě sám sebe, stejně jako v Chůvě k pohledání, kde se objevil v roce 1996.

Upravte scénář, Trump je miliardář

Producent Chůvy k pohledání Peter Marc Jacobson se pro týdeník Newsweek nechal slyšet, že veškerá produkce s Donaldem Trumpem v něm vyvolávala už v tehdejší době jemně řečeno úsměv.

HEREČKA CHŮVY K POHLEDÁNÍ SI VZALA HOMOSEXUÁLA A ŽILA S NÍM 25 LET

"Poslali jsme lidem od Donalda Trumpa scénář a velice brzy mi přišla odpověď. Stálo v ní, že pan Trump má problém s následující částí scénáře: To se všichni hezcí milionáři znají navzájem? Na chvíli na mě Donald Trump udělal dojem. Říkal jsem si, že je to opravdu milé, že nechce být nazývaný milionářem. Pak jsem si ale přečetl zbytek zprávy, kde se psalo, že pan Trump by slovo milionář rád vyměnil za jeho současný status, tedy miliardáře," vypráví pobaveně producent sitcomu.

7 NEVYŘČENÝCH TAJEMSTVÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ: RAKOVINA, ROZVOD A NAJATÉ PUBLIKUM

A tak se opravdu v roce 1996 vysílala epizoda s budoucím americkým prezidentem, kde byla inkriminovaná věta ve scénáři zcela změněna. Fran prohlašuje Donalda Trumpa trochu výsměvně za zilionáře. Trump se na kameru usměje a dodá, že zilionář sice není jasně měřitelný, ale díky tomu tak zní o dost bohatší než jako miliardář.

Ego miliardáře bylo částečně ukojeno, následně ho čekaly už jen americké volby, které zdolal podobně.

Sledujte na Prima LOVE v 15.30 a 15.50 Chůvu k pohledání!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.