Fran Drescher, hvězda Chůvy k pohledání, okomentovala svoje divoké outfity!

Chůva k pohledání je sitcom plný humoru, ale pověstná Fran k němu přidala i módní nádech, který byl i na devadesátá léta divoký, zato plný luxusu. Podívejte se na outfity staré skoro dvacet let, které herečka Fran Drescher okomentovala v roce 2018.

SITCOM CHŮVA K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Chůvu k pohledání můžete na Prima LOVE sledovat každý den od 15.00, zaručeně vás pobaví každý povedený díl sitcomu. Americký sitcom začal v roce 1993 a s velkou pompou skončil v roce 1999 těsně před novým tisíciletím.

Jak je už většině známo, nikdo si totiž nemohl nevšimnout, že devadesátá léta se v rámci módy a veškerého vizuálu (vzpomeňme si na většinu klipů amerických hvězd, jako je například Bruno Mars) vracejí zpátky v plné polní.

CO ZABILO SERIÁL CHŮVA K POHLEDÁNÍ?

Jak jsme vás už dříve informovali, móda Chůvy k pohledání žije stále, i když už se seriál skoro dvacet let nevysílá. Fran byla v oblékání tak odvážná, že nevědomky vytvořila módní vzor, ke kterému se teď uchylují nejen teenageři. Jedna z dospělých fanynek dokonce outfitům ze sitcomu Chůva k pohledání založila speciální profil na Instagramu, kde dohledává jednotlivé značky outfitů Fran.

Vkus Chůvy k pohledání žije i na dnešních sociálních sítích

Shanae Brown je fanynka Chůvy a po jejím seriálovém maratonu se rozhodla, že si založí Instagram pojednávající o oblečení Chůvy Fran, kde se vždy dozvíte, odkud jednotlivý kousek pochází.

"Nikdy mě to nenapadlo a o módu jsem se nikdy nějak extrémně nezajímala, ale po sledování všech sérií Chůvy Fran jsem byla jejím stylem tak okouzlená, že jsem si ho zkrátka založila," vysvětluje Shanae Brown. Jejím oblíbeným dílem je epizoda 18 série 3, kdy Fran jí wasabi a začne mít sexy hluboký hlas (fanoušci moc dobře vědí).

Zapálená do chůvy Fran není mladá fanynka sama, už teď má na instagramovém profilu WhatFranWore přes 200 000 followerů. Kromě všech fanoušků seriálu ji ale sleduje sám producent Peter Marc Jacobson a kostymérka seriálu Brenda Cooper. Oba dva se jí snaží pomáhat a komentovat posty.

Fran Drescher komentuje svoje outfity

"Myslím si, že je to skvělé, všimla jsem si, že lidé klidně chodí na párty, které se tématicky točí okolo Chůvy k pohledání, což mě moc těší i po těch letech," svěřila se nedávno herečka.

Jeden z prvních outfitů, který Fran Drescher okomentovala pro web Today.com, je armádní look. Ten byl odvážný i na dobu plnou Spice girls a s módou širokých kalhot s obrovskými platformami na nohou, jen si vzpomeňte. Fran se zkrátka výstřední módy nebála a ukazovala ji v televizi pravidelně.

Foto: Sony Pictures Television

"Toto je v podstatě synonymum devadesátých let. Kromě toho celý tým sitcomu Chůva k pohledání i takto decentně podporoval vojáky bojující ve válce. V každém případě, všechny outfity pro Fran byly takové, že v nich musela být sexy. K minisukni a sáčku jsem měla dokonce stejně maskáčovou podprsenku," vzpomíná Fran Drescher.

Brzy vám přineseme další okomentovaný outfit.

Sledujte na Prima LOVE Chůvu k pohledání pravidelně po 15. hodině nebo online!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.