Hvězda Chůvy k pohledání do pětatřiceti nezavadila o práci!

Herečka a producentka Fran Drescher, kterou dobře znáte ze seriálu Chůva k pohledání, je ženou, jež vzala osud do svých rukou a zaměstnala samu sebe vytvořením jednoho z nejúspěšnějších sitcomů devadesátých let.

Na první pohled by se mohlo zdát, že usměvavá brunetka Fran Drescher se narodila už jako úspěšná a bohatá žena, ale bylo tomu právě naopak. Fran do svých pětatřiceti let nepoznala slávu ani peníze, dokud sama nevymyslela báječnou Chůvu k pohledání.

Herečka na období před chůvou vzpomíná sice ráda, ale s respektem, jelikož ji tato léta formovala k tomu, aby si šla za svým, ostatně jí ani nic jiného nezbylo.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Herecké příležitosti přicházely, ale neúspěch nezměnily

Fran Drescher se snažila získat herecké zkušenosti už ve chvíli, kdy se dala považovat ještě za teenegerku. Její rodina sice bydlela v New Yorku, ale trvalo jí to přesně dva autobusové přestupy a jednu cestu vlakem, aby se dostala do srdce Manhattanu na casting. Její pokusy byly pokaždé stejné, nikdy se svým vystoupením během konkurzu nebyla spokojená.

"K čemu to všemu bylo – namalovat se, obléct si ty nejlepší šaty a táhnout se přes celý New York, abych podala ten nejhorší výkon, s kterým jsem nebyla spokojená a cítila jsem se kvůli němu špatně," vzpomíná Fran Drescher. Po několika takových neúspěšných pokusech se rozhodla, že na castingy už zkrátka chodit nebude.

V CHŮVĚ VYSTOUPILO PŘES 100 CELEBRIT

Jednu dekádu se živila hraním v televizních reklamách nebo se stala hvězdou v televizních pilotech, které se druhého dílu už nikdy nedočkaly.

"Ptala jsem se sebe, co budu dělat, když v tak šíleném seriálu nakonec zůstanu. Věděla jsem, že o seriálech mám kolikrát větší povědomí já než někteří producenti. Tehdy jsem slíbila sama sobě, že pokud se nedostanu do televizního byznysu tak, jak já chci, opustím tuhle práci napořád," vysvětluje Drescher. A nakonec se tak i málem stalo, jelikož herečce znovu zrušili další televizní seriál, což pro ni byla jedna z pomyslných posledních kapek k tomu, aby skončila. Jenže pak nastoupila do letadla, které mířilo do Francie, a Chůva k pohledání byla zrozená.

Herečka tvrdí, že celý její život je o tom, že dokáže obrátit něco špatného v to dobré.

ZA VZNIK CHŮVY K POHLEDÁNÍ MOHL NEÚSPĚCH A LET DO FRANCIE

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE po 15. hodině každý den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.