I Chůva k pohledání nosila Versace! Podívejte se na 7 nejlepších modelů od italského návrháře

Ve znaku medúza, která nechá zkamenět kohokoliv, kdo se na ni podívá. To celkem odpovídá vkusu excentrického návrháře. Gianni Versace se stal ikonou módy, kterou nosila i seriálová Chůva Fran.

Málokdo z fanoušků si všimne toho, že Chůva k pohledání nosí ty nejlepší módní značky v celém sitcomu. Fran Fine tak nosí v kostýmku Moschino špinavé prádlo do pračky a děti pana Sheffielda hlídá v šatičkách od Dolce a Gabbana.

Anna Sui, Escada, Moschino, Dolce a Gabbana, Vivienne Westwood a Versace, to jsou módní domy, jejichž šaty, kostýmky, kalhoty a saka, se pravidelně objevovaly na televizních obrazovkách díky úspěšnému sitcomu Chůva k pohledání.

Fanynka Chůvy k pohledání založila Instagram, kde sleduje outfity Fran Fine.

Fran Fine se módy nebála a s její postavou si mohla dovolit leccos, třeba sexy šaty Versace, excentrické módní značky z Itálie, která se nebojí prezentovat okázalý luxus, vyzývá ženskost a sex-appeal. Značka Versace se pro Fran Fine dokonale hodila ve chvíli, kdy potřebovala svést pána domu.

Chůvu k pohledání můžete sledovat na Prima LOVE v 19.45!

5 bláznivých outfitů Chůvy Fran

Gianni Versace jako legenda

Gianni Versace v roce 1976 v Miláně založil společně se svou sestrou Donatellou a bratrem Santem módní dům, který oslavuje ženskou krásu, sílu a nezávislost. Divoké barvy, vyzývavé střihy a erotický náboj v celé značce brzy zaujal nejen popové ikony, jako je Madonna (dnes třeba Lady Gaga), ale i křehkou princeznu Dianu. Gianni byl geniálním návrhářem, jenž chrlil jeden nápad za druhým, spolupracoval s nejlepšími topmodelkami (blízké přátelství ho pojilo s ebenovou kráskou Naomi Campbell), zatímco jeho sestra Donatella se ho snažila dostat na vrchol. Donatella Versace tvrdí, že nebyla jeho múzou, jak si dodnes někteří myslí, byla prý osinou v jeho pozadí proto, aby z něj vykřesala ty nejlepší nápady.

V roce 1997 se ráno u jeho vily v Miami ozvaly dvě střelné rány. Padesátiletý Gianni Versace s prostřelenou hlavou upadl do bezvědomí a následně při převozu do nemocnice zemřel, teprve tři roky po vyléčení z rakoviny. Důvody vraždy nejsou dodnes známy. Vrah Andrew Cananan si prostřelil hlavu stejnou zbraní, kterou použil k zavraždění slavného návrháře.

Případ atentátu na Versaceho stále žije

Nejen pohnutky k vraždě návrháře řeší americký seriál, který v únoru zahýbal se stojatými vodami amerických televizních diváků. American Crime Story – The Assassination of Gianni Versace se zabývá vyšetřováním případu vraždy návrháře a bryskně popisuje zajímavé vztahy v jeho extravagantním životě.

PO SMRTI GIANNIHO VERSACEHO NASTOUPILA SESTRA DONATELLA A VYTVOŘILA ZE ZNAČKY VERSACE IMPÉRIUM

Dílo Versaceho můžete vidět i u takové ikony, jako je Chůva k pohledání. Podívejte se na jeho šaty z roku 1994:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.