Jak vypadá po 20 letech představitel Maxwella Sheffielda z Chůvy k pohledání?

Jak vypadá dnes herec, který si v sitcomu Chůva k pohledání zahrál divadelního producenta, otce dětí a zaměstnavatele Fran? Více jak dvacet let se na herci sice podepsalo, ale pořád patří mezi krasavce.

Chůva k pohledání je sitcom z let devadesátých, který se neustále těší divácké sledovanosti. A přitom k jeho vzniku stačilo opravdu málo, tedy spíše obrovská náhoda, kterou zažila sama představitelka hlavní role a zároveň producentka Fran Drescher.

SERIÁL CHŮVA K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Fran Drescher totiž byla do pětatřiceti neúspěšnou herečkou, která nastoupila do pilotu seriálu a ten se vždy zrušil. "Věděla jsem, že o seriálech mám kolikrát větší povědomí já než někteří producenti. Tehdy jsem slíbila sama sobě, že pokud se nedostanu do televizního byznysu tak, jak já chci, opustím tuhle práci napořád," vysvětluje Drescher. A nakonec se tak i málem stalo, jelikož herečce znovu zrušili další televizní seriál, což pro ni byla jedna z pomyslných posledních kapek k tomu, aby skončila. Jenže pak nastoupila do letadla, které mířilo do Francie, a Chůva k pohledání se zrodila. Fran Drescher totiž posadili na sedadlo vedle ředitele televizní stanice, kterému představila svůj nápad na nový sitcom.

Chůva k pohledání byla pro Fran Drescher odrazový můstek v kariéře, její herecký kolega už dobře našlápnutou kariéru měl, i tak do sitcomu nastoupil s radostí.

HEREČKA FRAN DRESCHER DO SVÝCH PĚTATŘICETI NEZAVADILA O PRÁCI

VŠECHNY POSTAVY HEREČKY CHŮVY K POHLEDÁNÍ SE JMENUJÍ FRAN. JE TO NÁHODA?

Maxwell Sheffield po dvaceti letech

Tím nebyl nikdo jiný než představitel Maxwella Sheffielda, Charles Shaughnessy, jenž byl ještě před nástupem do sitcomu slavný díky nekonečnému seriálu Tak jde čas, kde si zahrál Shana Danovana. Charles Shaughnessy je synem anglického scenáristy a anglické herečky. Sám vystudoval na Cambridge práva, ale po konci školy se dostal znovu k hraní a nastoupil znovu do školy, tentokrát do Londýnské divadelní. S jejím souborem následně začal hodně cestovat a dostal se i do Ameriky, kam se následně přestěhoval. 13. května v roce 1983 si vzal svou ženu, s kterou je dodnes a má s ní dvě dcery.

Momentálně se věnuje hlavně televizní kariéře, ať už natáčení televizních filmů, nebo hostování ve slavných televizních seriálech, jako je Mystérium sexu, Pomsta, Námořní vyšetřovací služba atd.

TAJEMSTVÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ: NAJATÉ PUBLIKUM, RAKOVINA, ROZVOD

Sledujte Chůvu k pohledání pravidelně každý den na Prima LOVE nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.