Seriály a filmy

10. července 2018 22:51

Petra Kloidová

Konec Chůvy k pohledání zkazila televize, tvrdí herečka a producentka Fran Drescher

Herečka Fran Drescher se znovu v jednom z rozhovorů nedávno vrátila ke konci sitcomu Chůva k pohledání. Ačkoliv byla společně se svým tehdejším manželem producentkou projektu, neměla pod kontrolou úplně všechno. Jak to vypadalo v praxi?

Chůva k pohledání skončila před více jak devatenácti lety, i tak je na úspěšný sitcom z let devadesátých stále co prozrazovat. Producentka a hlavní představitelka Fran Drescher má o ní stále co říci.

Nedávno jsme psali, jaký byl vlastně důvod, že tak úspěšný seriál skončil. A hlavní hvězdy mají jasno.

"Naplněná romance mezi Fran a Sheffieldem způsobila, že se změnila dynamika celého sitcomu. Napětí a nenaplněné touhy, na které se diváci koukali šest let, se náhle naplnily, Fran se konečně vdala. A ve chvíli, kdy divákům dáte to, co celou dobu chtějí, začínají vypínat televizi," vyslovila odvážnou myšlenku Fran Drescher.

CO ZABILO SITCOM CHŮVA K POHLEDÁNÍ?

Sladký konec Chůvy k pohledání nebyl rozhodnutím autorů

Fran Drescher se ale v jednom z rozhovorů nedávno zmínila i o tom, že ona si konec Chůvy k pohledání představovala úplně jinak. Ten byl totiž v reálu až příliš sladký. Sheffield si konečně uvědomil, že bez chůvy Fran nedokáže žít, a konečně si ji vzal. Těhotná Fran očekávající dvojčata se společně s manželem a dětmi stěhují do Kalifornie a majordomus Niles se C.C. zjišťují, že také očekávají potomka.

"Bylo nutné neměnit dynamiku celého příběhu. Napsala bych o dost lepší scénář. Nechala bych totiž Fran stále dělat chůvu dětí Maxwella Sheffielda. Dál by mezi nimi fungovala přitažlivost, která by nebyla naplněná. Závěr nám ale nadiktovala televize, aby se Fran a Maxwell vzali. Slibovali si totiž další sérii s velkou (ne-li větší) sledovaností. Naše volba to nebyla," řekla Fran Drescher.

Sladkému konci nevěří ani představitel Nilese, který se v sitcomu dal nakonec dohromady se C.C.

JEDINÁ VĚC, KTERÁ PŘEDSTAVITELOVI NILESOVI NEJDE DO HLAVY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.