Natáčení Chůvy k pohledání nebyla hezká zkušenost, tvrdí dětská hvězda sitcomu

Dlouho jsem mlčela a snažila jsem se být "politicky korektní", natáčení Chůvy k pohledání ale nebylo nic příjemného, tvrdí dnes už dvaatřicetilá herečka Madeline Zima.

Ačkoliv většina dětských herců vzpomíná na svoje první filmové a seriálové zážitky jako na pohádkové okamžiky, Madelina Zima, dívka, která se proslavila už v osmi letech jako jedno z dítek zazobaného producenta Mawella Sheffielda, na natáčení úspěšného sitcomu z devadesátých let ráda rozhodně nevzpomíná.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Madaline Zima rozhodně nepatří mezi zhrzené dětské hvězdy, které si po úspěšných letech v byznysu po dovršení dospělosti už nikdy herecky neškrtly. Naopak, atraktivní herečku jste mohli vidět v seriálu Californication, kde pořádně a sexuálně zamávala s hlavním hrdinou, nebo v Upířích denících a v neposlední řadě i v seriálu Twin Peaks.

Nehezké vzpomínky na Chůvu k pohledání

"Rozhodně to nebyla zábava," popisuje zkušenosti z natáčení sitcomu Chůva k pohledání, kam nastoupila jako osmiletá dívka. Zima však natáčela už od pěti let, takže má srovnání, jak se na seriálovém place chová celý tým k dětským hercům. Chůva k pohledání viditelně nebyla ta, kde by se děti měly pohádkově.

PŘEDSTAVITEL NILESE SE K VYJÁDŘENÍ DĚTSKÉ HEREČKY Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ KOMENTOVAL

"Už před tímto natáčením jsem zažila několik televizních štábů, kde se ke mne chovali mile, mám srovnání. Lidé se chovali, tak jak měli – jako k dítěti. V Chůvě k pohledání se k nám chovali jako k věci než jako k dítěti," vysvětluje herečka.

"Chápu, že tak každému milovníkovi Chůvy k pohledání teď trochu pokazím obraz na jeho milovaný sitcom, mlčela jsem ale až moc dlouho," prozrazuje Madelina Zima.

PŘEDSTAVITEL NILESE Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ OBAMALUTIL BRITSKÉ DIVÁKY

Chůvu k pohledání můžete vidět na Prima LOVE každý den v 16.05 a v 16.35 (nebo dopoledne v 9.05 a v 9.35).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.