Natáčení Chůvy k pohledání nebyla hezká zkušenost, tvrdí dětská hvězda sitcomu

Dlouho jsem mlčela a snažila jsem se být "politicky korektní", natáčení Chůvy k pohledání ale nebylo nic příjemného, tvrdí dnes už dvaatřicetilá herečka Madeline Zima.

Ačkoliv většina dětských herců vzpomíná na svoje první filmové a seriálové zážitky jako na pohádkové okamžiky, Madelina Zima, dívka, která se proslavila už v osmi letech jako jedno z dítek zazobaného producenta Mawella Sheffielda, na natáčení úspěšného sitcomu z devadesátých let ráda rozhodně nevzpomíná.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Madaline Zima rozhodně nepatří mezi zhrzené dětské hvězdy, které si po úspěšných letech v byznysu po dovršení dospělosti už nikdy herecky neškrtly. Naopak, atraktivní herečku jste mohli vidět v seriálu Californication, kde pořádně a sexuálně zamávala s hlavním hrdinou, nebo v Upířích denících a v neposlední řadě i v seriálu Twin Peaks.

Nehezké vzpomínky na Chůvu k pohledání

"Rozhodně to nebyla zábava," popisuje zkušenosti z natáčení sitcomu Chůva k pohledání, kam nastoupila jako osmiletá dívka. Zima však natáčela už od pěti let, takže má srovnání, jak se na seriálovém place chová celý tým k dětským hercům. Chůva k pohledání viditelně nebyla ta, kde by se děti měly pohádkově.

PŘEDSTAVITEL NILESE SE K VYJÁDŘENÍ DĚTSKÉ HEREČKY Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ KOMENTOVAL

"Už před tímto natáčením jsem zažila několik televizních štábů, kde se ke mne chovali mile, mám srovnání. Lidé se chovali, tak jak měli – jako k dítěti. V Chůvě k pohledání se k nám chovali jako k věci než jako k dítěti," vysvětluje herečka.

"Chápu, že tak každému milovníkovi Chůvy k pohledání teď trochu pokazím obraz na jeho milovaný sitcom, mlčela jsem ale až moc dlouho," prozrazuje Madelina Zima.

PŘEDSTAVITEL NILESE Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ OBAMALUTIL BRITSKÉ DIVÁKY

Chůvu k pohledání můžete vidět na Prima LOVE každý den v 16.05 a v 16.35 (nebo dopoledne v 9.05 a v 9.35).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.