S touto jedinou věcí představitel Nilese z Chůvy k pohledání nikdy při natáčení nesouhlasil

Ne vždy se v seriálech dějí logické věci, někdy se zkrátka scenáristé musí uchýlit k náhlému skoku v ději. Takový byl možná závěrečný případ postavy majordoma Nilese v Chůvě k pohledání, který jeho představitel nikdy nepochopil.

Postava sarkastického Nilese rozhodně patřila mezi jedny z nejvtipnějších charakterů celého sitcomu Chůva k pohledání, kterou můžete sledovat každý den na Prima LOVE.

SITCOM CHŮVA K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Chůva k pohledání se úspěšně natáčela od roku 1993. V roce 1999 se sitcom dostal na vrchol svým příběhem, který samozřejmě skončil svatbou a naplněným vztahem Fran a milionáře Sheffielda. Celý sitcom ale svatbou dostal pořádnou stopku.

PROČ SKONČILA CHŮVA K POHLEDÁNÍ? HERCI NA TO MAJÍ JASNÝ NÁZOR

I tak ale není všem dnům konec, v rámci amerického boomu v televizním odvětví se momentálně snad i jedná o pokračování sitcomu Chůva k pohledání, což nedávno přiznala i sama herečka a producentka Fran Dresher. Respektive, Dresher mlží, ale tvrdí, že má pro fanoušky seriálu velké překvapení.

VÍCE SE O POKRAČOVÁNÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Jediná věc, kterou herec na své postavě nepochopil a nesouhlasil s ní

Herec Daniel Davis na natáčení Chůvy k pohledání vzpomíná s láskou. Když se Fran konečně dala dohromady s Mawellem Sheffieldem, dostali diváci pořádnou satisfakci, na kterou se těšili v podstatě dlouhých šest let. Co ale herec reflektuje jako zbytečné tlačení na pilu ve scénáři, je jeho seriálový vztah s postavou nesnesitelné C.C.

"To byla opravdu jediná část příběhu Chůvy k pohledání, kterou jsem naprosto nepochopil a nevěřil jí. C.C. a Niles byli jako oheň a voda. Scenáristé ji ale napsali, a tak jsem ji samozřejmě odehrál," svěřuje se herec. Jediný důvod, který ho v roce 1999 napadl a mohl by vést logicky k tomu, že se Niles a C.C. dali dohromady, bylo to, že by autoři plánovali spin off. Jak se však ukázalo, k tomu nikdy nedošlo.

Akcent Nilese zmátl britské diváky

Daniel Davis byl tak trochu miláčkem diváků třeba i kvůli jeho perfektnímu přízvuku. Jedním z velkých témat pro televizní diváky v Americe byly "nedokonalé akcenty" některých z herců. Speciálně jim vadila mluva představitele Maxwella Sheffielda (Charles Shaughnessy), jenž měl podle anglických fanoušků zahrát nedokonale britský akcent. Herec si měl vzít příklad hlavně ze sarkastického majordoma Nilese (Daniel Davis), jenže všechno bylo tak trochu naopak.

NEDOKONALÝ AKCENT HERCE Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ ZMÁTL BRITY. VŠECHNO BYLO ALE JINAK

Chůva k pohledání na Prima LOVE je stálicí, kterou můžete vidět každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.