Takto vypadá žena, která oblékala Chůvu k pohledání

Móda je velké téma pro sitcom Chůva k pohledání. Po celém světě existují tisícovky fanoušků, které outfity Fran Drescher využívají jako inspiraci. Možná se totiž na první pohled nezdá, ale Fran chodila v kostýmech od Versaceho a dalších skvělých značek.

Chůva k pohledání je nejen k popukání komická, sarkastická a nápaditá, ale pro oko diváka i velice líbivá. Za to může nejen herečka Fran Drescher a její kolega a představitel Maxwella Sheffielda, ale i móda let devadesátých, z které někdy oči až přecházejí.

Fran před televizní kamerou chodila v šatech a kostýmcích od nejslavnějších módních návrhářů té doby. Jednou z jejích nejoblíbenějších byla značka Moschino. Od tohoto módního domu nosila hlavně své zábavné kostýmky. Značky jako Versace, Dolce a Gabbana a další se jí ale také nevyhnuly.

DONALD TRUMP NATÁČEL CHŮVU K POHLEDÁNÍ. JEHO SMĚŠNÉ NÁROKY VÁS DOSTANOU

To, že jsou outfity seriálové postavy ještě po dvaceti letech tak významné, dokazuje i fakt, že na sociálních sítích existují stránky a profily, které se módou a stylem Chůvy k pohledání přímo zabývají.

Jedna z fanynek dokonce založila instagramový profil WhatFranWore, který má už přes 200 000 followerů. Kromě všech fanoušků seriálů ji ale sleduje sám producent Peter Marc Jacobson a kostymérka seriálu Branda Cooper. Oba dva se jí snaží pomáhat a komentovat posty.

VÍCE SI O INSTAGRAMU CHŮVY Z POHLEDÁNÍ PŘEČTĚTE TADY

Stylistka Chůvy k pohledání

A právě Brenda Cooper, stylistka a seriálová kostymérka má styl Fran Drescher na svědomí. "Měla jsem absolutně volnou ruku v tom, co bude Fran nosit. Fran mi věřila a nikdy jsme neměli problém. I tak to ale pro mě znamenalo balancování, co je ještě únosné, a co je pro televizní sitcom už příliš," vysvětluje Branda Cooper. Brenda nakonec na Chůvě k pohledání pracovala čtyři série.

Cooper se s Fran Drescher potkala ještě před tím, než se natáčela Chůva k pohledání. Brenda Cooper totiž pracovala jako asistentka v seriálu "Princesses", kde se poznaly.

Fran Drescher tenkrát neměla příliš hereckých úspěchů a v hlavě už se jí rodil nápad vlastního podnikání. "Tehdy mi oznámila, že pokud bude mít někdy vlastní seriál, tak já budu její vrchni stylistka. A za rok na to mi zazvonil telefon s tím, že se začíná natáčet Chůva k pohledání," vzpomíná hvězdná stylistka.

ZA VZNIK CHŮVY K POHLEDÁNÍ MŮŽE LET DO FRANCIE A NÁHODA!

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.