Všechny postavy herečky z Chůvy k pohledání se jmenují Fran. Není to náhoda!

Chůva k pohledání je fenomén, který její hlavní aktérku proslavil v devadesátých letech. Fran Drescher se v sitcomu jmenovala také Fran. Herečka po skončení Chůvy k pohledání rozhodně nezahálela a její další dvě sitcomové postavy se jmenovaly stejně. Jaké má pro to herečka vysvětlení?

Chůva k pohledání je jeden z mála televizních sitcomů, u kterých si diváci pamatují hlavní jméno postavy, aniž by ho měl sitcom v názvu. Chůva Fran je tak už ustálený pojem, který značí něco o slávě tohoto oblíbeného seriálu.

Sarkastický humor střídaný s ironickým skvěle sedí na všechny postavy seriálu Chůva k pohledání. Je nutné podotknout, že takový úspěch sitcomu stojí hlavně na faktu, že tento humor je založený na opravdových zážitcích autorů seriálů. A mezi těmi stojí právě herečka Fran Drescher.

Když v roce 1999 po šesti letech Chůva k pohledání skončila, herečka si společně se svým manželem, s kterým se následně rozvedla, dala pracovní pauzu, aby mohla načerpat další nápady.

Jak říká ona sama, pokud už se chce objevovat na televizních obrazovkách pravidelně v jednom projektu, musí to být hlavně její nápady a její vlastní idea postavy. Proto v roce 2005 přišla do televize s nápadem – sitcomem zvaný Living with Fran (Žít s Fran), kde se její postava jmenuje Fran Reeves a je to bytová designérka s dvěma dětmi a pohledným přítelem, která má na krku líného exmanžela. Seriál vydržel dvě série.

V roce 2011 televizní diváci viděli další sitcom v podání Fran Drescher, tentokrát s výrazně autobiografickými prvky. V sitcomu Happily Divorced (Štastně rozvedeni) Fran žije se svým bývalým manželem, který je gay.

VZALA JSEM SI HOMOSEXUÁLA, ŘÍKÁ HVĚZDA CHŮVY K POHLEDÁNÍ

TAJEMSTVÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ: NAJATÉ PUBLIKU, RAKOVINA, ROZVOD

Náhoda se jménem Fran?

Určitě každého napadne, že to nemůže být náhoda, aby se většina televizních postav herečky Fran Drescher jmenovala stejně. Co tím tedy herečka chce říct?

"Dávno jsem si nějakým způsobem dala do hlavy fakt, že všechny velké hvězdy se ve svých sitcomech jmenují stejně jako ve skutečnosti – Fresh Prince byl Will stejně jako herec Will Smith, Tony Danza byl vždycky Tony, Mary Tyler Moore byla vždy Mary. Připadá mi, jako bych se tím dostala do opravdu dobré společnosti. Myslím, že jsem vždycky chtěla být Fran, protože to tak nějak koresponduje s mým charakterem. Navíc, takové jméno se v showbyznysu nevyskytuje, takže proč ne," říká herečka o budování své značky.

Sledujte Chůvu k pohledání každý den na Prima LOVE v 15.30 a v 15.50!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.