Za vznik Chůvy k pohledání může osud a let do Francie

Jak vznikl jeden z nejúspěšnějších sitcomů let devadesátých? Chůva k pohledání se zrodila v letadle. Přečtěte si celý příběh o Chůvě k pohledání.

Fenomén Chůva k pohledání byl poprvé vysílán televizí CBS 3. listopadu 1993 a skončil 23. června 1999. V hlavní roli se objevuje Fran Drescher jako Fran Fine, atraktivní Židovka z Queens, která se náhodou stane chůvou tří dětí z newyorské vyšší třídy.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Za vznikem Chůvy k pohledání stojí roky neúspěchu a osudový let přes Atlantik

Chůva k pohledání zaznamenala v roce 1993 při premiérovém dílu obrovský úspěch a Fran Fine byla na světě. Před vší slávou, která pro hlavní představitelku narůstala počtem odvysílaných epizod na kanálu CBS, stojí ale léta odříkání.

Herečka Fran Drescher se skoro celou dekádu snažila prorazit v herectví nejen ve filmu, ale i v televizním světě. Štestí zpočátku stálo na její straně, Fran Drescher dostávala početně role v televizních seriálech, jenže měla smůlu na projekty, které se nesetkaly s nadšením diváků, a tak většina z nich skončila prvním pilotním dílem.

HVĚZDA CHŮVY K POHLEDÁNÍ VIDĚLA UFO. VĚŘÍ, ŽE JE DALO DOHROMADY S MANŽELEM

Fran byla neúspěchem otrávená, ale v rámci posledního zrušeného seriálu dostala letenky do Evropy, které se rozhodla využít. Pozval ji totiž její kamarád, u kterého měla na chvíli zůstat v krásné Francii. Během přeletu nad Atlantikem zjistila, že vedle ní je usazen ředitel kanálu CBS, jedné z nejmocnějších televizí v Americe. To byl osud, který se rozhodla Fran Drescher využít ve svůj prospěch. Po prvotním zjištění se odebrala na toalety, kde se napudrovala a opakovala si "carpe diem".

DONALD TRUMP NATÁČEL CHŮVU K POHLEDÁNÍ. MĚL SMĚŠNÉ POŽADAVKY

"Vystoupila jsem z toalety a rozhodla se na něj promluvit. Byl perfektní posluchač," vypráví Fran Drescher, která se mu svěřila se svým osudem herečky, ale také o tom, že má v hlavě nápad na vlastní televizní show. Ředitel Sagansky byl mladou herečkou okouzlen a slíbil jí další roli v nadcházejících seriálech, ale Drescher trvala na tom, že chce využít i své scenáristické schopnosti. Proto se domluvili i na schůzce, kde by se Fran Drescher společně s produkcí televize mohla prezentovat.

O rok později měla Chůva k pohledání svou televizní premiéru.

V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ SE OBJEVILO PŘES 100 CELEBRIT

Chůvu k pohledání můžete sledovat na Prima LOVE každý den od 15.10.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.