Boothův syn v hlavní roli epizody Sběratelů. Jak stárnul malý herec?

Bizarní případ mají na stole Seeley Booth a Temperance Brennanová. A tentokrát poněkud nepříjemně zasáhne i do osobního života Boothovy rodiny. Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve čtvrtek od 21.15 na Prima love.

Hrůzný nález

Na scéně se totiž v počátku seriálu objeví Seeleyho syn, což by nebylo nic tak divného – kdyby ovšem synek “nezajistil” tatínkovi další případ. Nebojte se, nikoho nezabil. Jenže našel v ptačím hnízdě lidský prst… A zanedlouho se najde i zbytek těla.

Tátova práce “nezasáhla” Parkerovi do života poprvé – chlapec je totiž pojmenovaný po Seeleyho kamarádovi z armády, kterého zabili v Iráku.

Než zjistíte, co se zabitému veterináři stalo osudným, mrkněte na pár hezkých fotek “táty” a “syna”.

Všechno je jinak

A teď pozor! Ty Panitz, který právě malého Parkera Boothe ztvárnil, se v seriálu objevuje jen do 9. řady. Později jej totiž nahradí Gavin McIntosh. A Parker tak nakonec vyroste v takového frajera.

Další díl seriálu Sběratalé kostí už ve čtvrtek od 21.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.