Natáčení Rizzoli & Isles si vybralo svou daň: manželství Angie Harmon

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (13) - upoutávka

Okatá brunetka se v seriálu Rizzoli & Isles ničeho nebojí a vztahy nejsou zrovna její silnou stránkou. Na rozdíl od jejího soukromí, které bylo třináct let poklidné. Natáčení amerického krimi a odloučení manželů kvůli práci si však vybralo svou daň.

Co dalšího uvidíte v pokračování Rizzoli & Isles ve čtvrtek ve 20.15?

Vyšetřovatelka Rizzoliová zažívá v osobním i pracovním životě dost krušné časy. Zatímco se přátelé chystají na životní změny, je v posteli nalezena připoutaná mrtvola obézního muže...

To uvidíte v pokračování sedmé řady Rizzoli & Isles ve čtvrtek na Prima LOVE.

Natáčení seriálu si vybírá svou daň

Nedávno jsme vás informovali, že představitelka Jane Rizzoliové se rozhodla své děti nevychovávat v L.A., kde zrovna natáčela šestnáct hodin denně deset měsíců v roce krimiseriál. Chtěla totiž, aby její tři dcery nevyrůstaly v novém prostředí, a za celou rodinou každý víkend dojížděla.

Takové rozhodnutí matky a manželky muselo být velmi bolestivé a sama Angie Harmon přiznala, že se jí hodně stýskalo, ale její rozhodnutí to nezměnilo. Po skončení seriálu v létě roku 2016 tak Angie Harmon sbalila kufry, celý svůj byt v L.A. a vyrazila zpět za rodinou. Jen jeden jediný člověk na ni už nečekal.

Její manžel, bývalý hokejista NHL Jason Sehorn, který se celá léta staral během pracovního týdne o rodinu, dal jejich vztahu vale. A podle všeho k rozpadu manželství nepřispěl někdo třetí. Angie Harmon a Jason Sehorn oznámil oficiálně rozvod v roce 2014.

Změna energií mezi partnery

Podle přátel obou partnerů za rozpad manželství může vztah na dálku, který trval více než jen pár let. "Dynamika vztahu se během let změnila. Pro blízké přátele jejich rozchod nebyl žádným překvapením," tvrdí neoficiální zdroje.

Podle všeho mezi manželi nekoluje zlá krev. U herečky je chvályhodné, že se rozhodla vychovávat rodinu podle svého nejlepšího svědomí mimo hollywoodskou smetánku, zatímco její (dnes už bývalý) manžel se dokázal postarat o tři dcery a chod domácnosti.

Sledujte Rizzoli & Isles ve 20.15 na Prima LOVE každý čtvrtek.

Sdílejte článek