Silvestra si užijte s Barneym!

Neil Patrick Harris rozhodně nepatří k lidem, kterým prosinec v kalendáři dělá vrásky na čele. Naopak. Svátky i konec roku si užívá. I tentokrát přitom nechal své fandy nahlédnout v podstatě až do “obýváku”.

Trocha dojetí

A ukázal pěkně veselý vánoční stromek, na kterém krom světýlek a řetězů nechybí třeba ani postavička Mickey Mouse či kuchaře. Nutno podotknout, že Neil a jeho muž David Burtka rozhodně nejsou z těch, kteří jídlo neřeší. Naopak. David je skvělý kuchař a jídlem se sem tam oba pochlubí i na Instagramu(proklik na článek z Díkuvzdání). Takže je to vskutku trefný doplněk.

Ostatně Neil Patrick Harris si podle svých slov i jako dospělý samotnou tradici zdobení stromku dost užívá. A patrně se u toho i trošku dojme.

Jak se vám líbí Neilův stromek?

Veselé svátky

A aby té vánoční atmosféry nebylo málo, šoupnul slavný herec na Instagram i video roztomilých dvojčat Gideona a Harper, které s manželem vychovávají. Konkrétně zdokumentoval jejich (před)vánoční nadšení.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete vídat denně 19.20 a 19.45 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.