4 nejlepší scény z Talentu! Na celý díl se podívejte na Primě PLAY!

Začátek šesté řady Česko Slovensko má talent jste mohli vidět ve čtvrtek ve 20.15, pokud jste nestihli, podívejte se na celý díl v našem online archivu Prima PLAY. Vybrali jsme pro vás to nejlepší!

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMĚ PLAY TADY

Diváci se mohou i v dalších dílech Talentu těšit na zajímavé vystoupení i dojemné příběhy. Ale už v prvním dílu se objevila první velká hvězda, mladý Rom Marek Pačan, který vyrůstal v romské osadě, ale odjel do Londýna a zapracoval na sobě. Dostal porotu, ale dostane i vás?

Jedna z největších škol, které by měl zpěvák podstoupit, je zpěv na ulici. Drsná příprava na profesi, po které touží tisíce lidí, se vyplatila mladé Češce. Její hlas vás totálně dojme.

Tyto talenty najdete tady

Vybrali jsme pro vás čtyři talenty z prvního dílu:

1) Pekelné kolo

2) One Direction? Raději ne!

3) Foot divadlo? Neslyšeli jste o něm? Tak se na to podívejte!

4) Tohle kolařské číslo ve vás probudí smíšené pocity – budete se bát, jak to všechno dopadne, ale zároveň se královsky pobavíte.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.