Bratr transgender Alice promluvil: Vyrůstali jsme jako týrané děti v dětském domově

Alice a Jiří jsou skutečnými bratři. Momentálně Alice podstupuje změnu pohlaví a v Talentu se ukázala jako první. Porota se vyptává na její příběh o tom, jak přijímala sama sebe. Na scénu však vstupuje jako další soutěžící její bratr a odhaluje další nešťastné momenty jejich dětství.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Alice se se svým bojem o to, aby vypadala jako žena, i když žije v mužském těle, netají. Porotě všechno ráda vysvětlila. Touha být dívkou a ženou ji možná nepopadla v šesti letech, ale v ten moment už věděla, že je něco špatně. První kroky pro to, aby se ve svém těle cítila lépe udělala v jednadvaceti letech. " U transgender lidí toto zjištění trvá déle, u mně to bylo okolo jednadvaceti let, ale průmerný věk u lidí, kteří podstupují změnu pohlaví začíná až okolo třiceti let," prozrazuje nebojácně Alice.

Celý její příběh Alice můžete vidět TADY.

Alice prozradí, že jí rodina podporuje. Náhle se však ukazuje, že zbytek rodiny hodlá vystupovat v Talentu také. Bratr Jiří se rozhodl vystoupit se swingovou písní, ale porota se zajímá o jejich společný příběh. Potenciál je zkrátka příliš silný. Jiří prozrazuje, že s Alicí jsou dvojčata. JTaké prozradil, že neplánuje svého bratra vnímat později jako sestru: "Narodili jsme se tak, jak jsme se narodili. A když se změní schránka, povrch, nic to nemění," říká.

Dětství v dětském domově

Prozradil i to, že společně s Alicí vyrůstali jako týrané děti. Jejich matka je měla velmi brzy a nikdy svým dětem nerozumněla. Alice s Jiřím nakonec skončili v dětském domově, protože kvůli bytí neustále utíkali z domova vlastního...

I takové příběhy uvidíte v sobotu na Primě ve 20.15!

Na Talent se můžete těšit už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.