Deník z Talentu (den první): Leoš rapoval a založil taneční duo

Tak je to zase tady. Česko a Slovensko MÁ talent a na podzim vám to ukážeme. Právě probíhá natáčení v brněnském Mahenově divadle a my jsme u toho!

Hned první den se na natáčení letošního ročníku světoznámé show sešla slušná řádka rozmanitých talentů.

Porotu, v níž místo Martina Dejdara usedl vedle Lucie Bílé a Jaro Slávika pohotový Leoš Mareš, pobavili například tři čtrnáctileté slečny zpívající finskou polku (!), rekordman ve skákání na jedné ruce (co myslíte, podařilo se mu v této disciplíně překonat dosavadní světový rekord německého borce?), silový akrobat (co ten dělal na těch bradlech?!) anebo slečna, která představila „tichou hudbu“. Co že to sakra je? Uvidíte na podzim!

CHCETE VIDĚT EXKLUZIVNÍ ROZHOVORY SE VŠEMI POROTCI? CO BUDE TENTO ROK NOVÉHO?

Natáčení si vysloveně užíval nový porotce Leoš Mareš, který měl i na konci natáčecího dne (končili jsme dlouho po půlnoci) spoustu energie. Podívejte se na video, jak průběh „nakrúcania“ hodnotil:

Během prvního dne tančil na stole i na pódiu, rapoval klasiku od Karla Jaromíra Erbena, hecoval publikum větrákem a s jedním nesmělým tanečníkem dokonce „založil“ taneční duo Samba George.

Zaperlil hned i několika filmovými hláškami. S malým klukem, co vypadal jako číšník, zavzpomínal na legendární Vrchní, prchni hláškou: „Máte tonik?“ a „Jseš nějakej zelenej“ z Marečku, podejte mi pero jako reakci na tanečníka s obličejem namalovaným na zeleno (Miss Bibi a T-Boy) prostě nešlo nedat.

Jaro Slávik sice předesílal, že bude letos hodný, „ako mončičiak“, ale bzučivé X se nad jeho jménem objevilo rozhodně nejvíckrát. A Lucka? I ta tentokrát vyšla na pódium: Co ji jedna ze soutěžících naučila? Nemůžeme říct.

Dívejte se na podzim na Primu a Jojku na ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT! Natáčení pro vás i nadále sledujeme.

Ondřej Těšínský

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.