Seriály a filmy

10. července 2013 17:00

Petra Kloidová

Deník z Talentu (den šestý): Jaro má narozeniny

Šestý den natáčení se nesl v duchu zpívání. Zpívali jsme všichni a několikrát, protože Jaro Slávik, porotce soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013, měl narozeniny.

Jaro byl trochu posmutnělý, že mu přibyl další křížek a nechtěl se ani svěřit, kolikáté narozeniny oslavil! Jen nám prozradil, že se už cítí jako Tyranosaurus.

Jaro jako Batman v Leošově batmobilu

Na náladě mu nepřidal ani vtipálek Leoš Mareš, který donutil snad každého účastníka Jarovi zazpívat nebo mu dát něco k narozeninám. A tak si Jaro kromě dortu odnesl i tajemnou černou škrabošku od mystické zpěvačky. Veřejně pak slíbil, že si ke škrabošce ještě pořídí obleček Batmana a přijede stylově v autě Leoše Mareše! Výzva přijata, Jaro!

Leoše jsme se přeptali i na to, v čem je česko-slovenský Talent tak speciální:

Možná přijde i kouzelník…

A on opravdu přišel. Žádný Talent se bez kouzelníka nikdy neobejde. Jako by rakouský Magic Johnny cítil, že má Jaro narozeniny a kouzelnická vystoupení (společně s kostkovanými košilemi) jsou jeho nejoblíbenější z nejoblíbenějších. A kouzelník doopravdy předvedl číslo, které bylo naprosto neuvěřitelné. Aby toho nebylo málo, svůj výstup podpořil tancem. A Lucie Bílá přestala mluvit. Tohle si na televizních obrazovkách nenechte ujít.

Kromě kouzelníka jsme viděli i pár sexy tanečních skupin. Kluky i holky. Překvapila nás zpěvačka, která vyzkoušela podruhé talentovou soutěž, protože napoprvé neuspěla. Uspěje teď? Dokonce jsme se přesvědčili, že romantická láska založená na dopisování stále existuje… a vrátili jsme se do dětských let kvůli létajícímu letadélku, které opravdu ve vzduchu tančilo.

Těšte se na napínavé talenty už na podzim v Talentu!

Petra Kloidová

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.