Deník z Talentu (den třetí): Sexy holky a hrozná věštba!

Každý den jsme dosud měli v Talentu nějakou tu tanečnici u tyče nebo alespoň zpěvačku v hodně sexy oblečku. Třetí den natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 ale bylo té krásy rozhodně nejvíc, a to nejen té ženské.

Nejdříve přišla oko i ucho potěšit rocková dívčí kapela Monkeys oděná do sexy krátkých sukýnek zlobivých školaček a za chvíli to vygradovala další, tentokrát popová skupina Foursome. Tahle mladá slovenská čtveřice byla zajímavá nejen esteticky, hlasově, ale i etnicky… Inu, máte se na co těšit!

Pro dámy tu byla zase tanečně-parkurová skupina In Motion. Sedmička kluků v montérkách s polorozepnutými kšandami na pódiu přeskočila, co se dalo. Kromě neživých bariér se jim postavil i Leoš Mareš s nebohým malým chlapcem z první řady i Lucie Bílá, která ze salt nad její hlavou nestačila valit oči.

Podívejte se, jak třetí natáčecí den hodnotila Lucie Bílá:

PŘEHRAJTE SI ZDE EXKLUZIVNÍ ROZHOVORY SE VŠEMI POROTCI. CO BUDE TENTO ROK NOVÉHO?

V pěvecké kategorii jsme dnes viděli rozhodně pár adeptek na finále, malého Jamese Browna i dvojníka Karla Gotta.

A k tomu všemu došlo i na věštění z kávové sedliny i karet. Nepřejte si vědět, co všechno jedna ze soutěžících Leošovi Marešovi a Jakubovi Prachařovi předpověděla. Jestli se tohle splní, budou mít společenské rubriky rozhodně o čem psát!

Jo, a i letos se těšte v Talentu na výjimečný výtvarný počin od malého kluka s velkým příběhem. Budete zírat!

Ondřej Těšínský

PS: Jak říkala Iva Pazderková v Pekelné výzvě: „Víte, co je největší peklo? Soused s vrtačkou…“ Zdravíme do Holiday Inn Brno.

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.