Do finále postupují sexy tanečníci, šansoniérka, dvojčata a pes Jerry.

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT míří do finále. Už v neděli se rozhodne, kdo bude letošním vítězem. Kdo však postoupil mezi nejlepší ze druhého semifinále?

Ve druhém semifinálovém kole jsme opět viděli pestrou nabídku talentů.Svůj výjimečný talent rozbalila fešácká taneční skupina The Boyz, zazpívala talentovaná dvojčata Peter a Tomáš Szabó, dog dancing a dog frisbee předvedla zkušená trenérka Alena Smolíková a její talentovaný pes Jerry, pobavit se snažil stand-up komik Jakub Gulík, zazpívala grupa sexy mladých koček z Foursomeone i půvabná šansoniérka Eliška Lüftnerová.

Baton twirling ukázal dvaadvacetiletý sympaťák Lubomír Kábrt, kouzelnickým vystoupením se snažil ohromit Magic Alex a svůj talent předvedli také žáci samotného vítěze druhého ročníku Talentu Ataie Omurzakova – tanečníci skupiny Tumar KR.

Kdo z nich ohromil svým vystoupením diváky a porotu natolik, že ho poslali do finále?Nejvíce hlasů od diváků získal a z prvního místa tak postupuje Alena Smolíková a pes Jerry!

Druhý největší počet SMS hlasů získala v druhém semifinále Eliška Lüftnerová.

Do finále diváci poslali třetím největším počtem hlasů i pěvecké duo Peter a Tomáš Szabó.

Na čtvrtém až pátém místě se umístila taneční skupina The Boyz a tanečník s twirling batonem Lubomír Kábrt. Porota z těchto dvou nakonec do finále poslala tanečníky The Boyz.

Postupujícím gratulujeme a všem vystupujícím děkujeme za kvělé výkony.

Velké finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT sledujte už příští neděli od 20:15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky zpěvačky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.