Do semifinále Talentu jste poslali Lucii Dobrovodskou!

Moravačka s indiánskými geny Lucie Dobrovodská v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT odzbrojila diváky i porotu svým zvučným hlasem i milým vystupováním.

Písnička Crazy od Gnarls Barkley zazpívaná v podání Lucie jen s kytarou i příběh, že její tatínek byl Indián, který se českou kotlinou prohnal v dostavníku, zanechal zde genetickou informaci a zmizel – to vše evidentně zaujalo vás diváky natolik, že jste poslali Lucii Dobrovodské nejvíc SMS hlasů a zajistili jí tak přímý postup do semifinále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Zařadila se tak po bok dosavadních diváckých vítězů – dívčí skupiny For Someone, operního zpěváka Sýkory, tanečníka Ladislava Bruise Žilky a malíře Malýho Dejva.

Gratulujeme a těšíme se na její další vystoupení!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.