Seriály a filmy

13. října 2013 23:10

Ondra Těšínský

Do semifinále Talentu jste poslali Lucii Dobrovodskou!

Moravačka s indiánskými geny Lucie Dobrovodská v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT odzbrojila diváky i porotu svým zvučným hlasem i milým vystupováním.

Písnička Crazy od Gnarls Barkley zazpívaná v podání Lucie jen s kytarou i příběh, že její tatínek byl Indián, který se českou kotlinou prohnal v dostavníku, zanechal zde genetickou informaci a zmizel – to vše evidentně zaujalo vás diváky natolik, že jste poslali Lucii Dobrovodské nejvíc SMS hlasů a zajistili jí tak přímý postup do semifinále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Zařadila se tak po bok dosavadních diváckých vítězů – dívčí skupiny For Someone, operního zpěváka Sýkory, tanečníka Ladislava Bruise Žilky a malíře Malýho Dejva.

Gratulujeme a těšíme se na její další vystoupení!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 12. 2025

Ráno vás mohou trápit finanční problémy. Možná budete mít na mysli neuvážené výdaje z minulosti. Projděte si své záznamy a podívejte se na ně objektivně. Pravděpodobně zjistíte, že věci nejsou tak špatné, jak se zdají. Napište si plán, jak se vypořádat se vším, čemu je třeba věnovat pozornost. Budete se moci postarat o záležitosti, aniž byste se z toho zbláznili.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.