Jak vypadaly první okamžiky výherce Talentu Mira Sýkory?

Čtvrtý ročník ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 má svého vítěze. Stal se jím Miroslav Sýkora, který svým operním zpěvem okouzlil diváky a porotu. Miro má za sebou těžký osud a včerejší výhra mu zaručeně změní život. Jak vypadaly první okamžiky jeho nového života?

Zatímco jste v televizi mohli sledovat vyhlášení vítěze, jeho první pocity jako výherce a spoustu létajících třpytek okolo, po konci vysílání se odehrávaly velké chvíle. Po konci televizního přenosu Miro Sýkora zažíval první okamžiky svého nového života, možná budoucí pěvecké hvězdy.

Po skončení živého přenosu stál jako opařený na pódiu. A přesně ve stejnou chvíli se za ním hrnuli novináři, fanoušci, ale i porota. Všichni mu chtěli poblahopřát a zeptat se na první pocity. Ze strany porotců proběhly i velké emoce...

Podívejte se na první rozhovor s Mirem:

Podívejte se na FOTOGALERII:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.