TALENT vyhrál Miroslav Sýkora - PRVNÍ ROZHOVOR s vítězem!

Osm nejlepších z letošního ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se v neděli utkalo ve Velkém finále. Nejvíce hlasů od diváků nakonec získal operní zpěvák Miroslav Sýkora.

Na druhém místě se umístila Alena Smolíková a pes Jerry.

Třetí největší počet SMS hlasů získal Miroslav Bruise Žilka.

V nedělním Velkém finále jsme viděli další skvělé vystoupení Aleny Smolíkové a jejího „tanečního parťáka“ Jerryho, zazpívala okouzlující šansoniérka Eliška Lüftnerová, dámské oko potěšila vymakaná těla chlapíků taneční skupiny The Boyz.

Svůj talent předvedl i skvělý tanečník Mirek Bruise Žilka, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, zazpíval sympatický písničkář Pavel Helan a talentovaná dvojčata Peter a Tomáš Szabó. A mezi finalisty nechyběl ani famózní pěvec a favorit soutěže Mirek Sýkora!

Podívejte se na fotogalerii z Velkého finále!

Gratulujeme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.